ONLINE 2021

Vzhledem k situaci předpokládáme, že minimálně lednové taneční lekce nebudou moci proběhnout v budově našeho studia. Ani netušíte, jak moc nás to mrzí. Při podzimním lockdownu jsme se ale velmi slušně aklimatizovali pro výuku ONLINE. Ačkoli stále dáváme přednost vaší fyzické přítomnosti na tanečním sále, zjistili jsme, že i takto pro vás můžeme být přínosem a vy samozřejmě (nebudeme lhát) přínosem pro nás, pro zachování naší existence. Velmi se snažíme, aby témata pro výuku byla vybírána s rozmyslem, aby vás zajímala a bavila. 99% seminářů bude vysílána přes UDÁLOST na FB, ale chceme tentokrát využít pro některé lekce i ZOOM. FB vysílání vám zaručí přístup k lekcím i po čase události, můžete se tedy k lekci kdykoli vrátit, nebo se podívat později, při lekci nejste vidět, zobrazuje se pouze lektor vám. ZOOM vysílání vám zaručí interakci s lektorem a ostatními účastníky, lektor vás vidí, může vás opravovat, motivovat, na lekci ale musíte být v termínu, nelze se jí zúčastnit v jiném čase.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!!

ONLINE LEKCE - rezervace

Na veškeré vámi vybrané lekce je nezbytně nutná REZERVACE. K rezervacím slouží rezervační systém, kde si jednotlivé lekce najdete podle dne a hodiny. Klikněte ZDE

Pro ONLINE semináře vysílané na Facebooku musíte mít FB profil (nemusíte být nijak aktivní, ani sdílní). Pokud používáte na FB fiktivní jméno je nutné napsat jej v rezervačním systému do poznámky. Také musíme být "přátelé". Věřte, že nesoutěžím o počet přátel, ale jinak vás do Události nemohu pozvat. TOTO je můj profil. 

Pro ZOOM semináře je potřeba nainstalovat si ZOOM.

ONLINE SEMINÁŘE - platby

Jakou formou můžete za online výuku zaplatit?

Doporučujeme zaplatit si kreditovou permanentku. Bodovky se moc neosvědčily, protože hodnota bodovky je vyšší, než hodnota online lekce. Platby převodem za jednotlivé lekce byly zase pro mě velmi nepřehledné. Kreditová permanentka byla vždy v prodeji od 1000,- , teď, během online vysílání bude možné zakoupit verzi v hodnotě 500,- s bonusem 5%. Je to nejpohodlnější forma. Systém vám odečte přímo konkrétní částku, ať jde o jakoukoli (vymýšlíme různé online programy, takže ceny budou různé) a když už na kreditu nebudete penízky mít, pošle vám systém upozornění, že si kredit máte dobít. Více o možnostech kreditových permanentek najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY. Pokud máte bodovou permanentku a chcete ji využít pro online lekce, je to také možné. Jednorázově lze platit také převodem (pokud chcete zkusit jen jednu lekci). Platební údaje najdete v rezervačním systému v sekci INFORMACE.

ONLINE SEMINÁŘE - kalendář

Kalendář prozatím zveřejněných lekcí. Bude doplňován.

PONDĚLÍ

18:00 LATINO DANCE s Markem a jinými

19:00 TECHNIKA LAT s Radimem

ÚTERÝ

17:00 TECHNIKA LAT se Sabkou

18:00 MOVE s Barčou

19:00 BALLROOM BODY s Danielem

ČTVRTEK

18:00 about WOMAN s Viky

19:00 - liché týdny - CARDIO FIT DANCE s Danem a Barčou

19:00 - sudé týdny - PASO DOBLE s Markem a Jájou (90 min)PŘEHLED ONLINE LEKCÍ

ABOUT WOMAN

01.03.2021

Představujeme vám náš momentální absolutní hit.

MOVE s Barčou

05.02.2021

Nevěděly jsme, jak tuto lekci nazvat a tak mě napadlo toto jednoduché slovo, které v češtině volně přeložíme "hni se!", což je trošku nehezké, MOVE zní lépe. O co půjde?

Standard je pro ONLINE vysílání největším oříškem. Jak prostorově, tak absencí partnera. Podzimní lekce vedl Jakub Richtár, kapku ho to unavilo a žezlo předal Danovi. Ten se s touto lekcí od ledna velmi úspěšně pere a předává milovníkům standardu spoustu užitečných rad.

Latinskoamerické principy se můžete naučit pochopit prostřednictvím někoho, kdo se v principech strašně rád přehrabuje, dokud nezjistí, zda bylo první vejce nebo slepice.

LATINO DANCE 

31.12.2020

Lekce tance v latinskoamerických rytmech. Sloučili jsme lekci LATINO LIGHT A LATIN FOR FUN, pro ty, které se chtějí odreagovat, přijít na jiné myšlenky, hýbat se v rámci možností - co jim prostor dovolí. Protože už mezi vámi nejsou žádní nováčci, je žádoucí udělat choreografie trošku zajímavější. Budou zahrnovat všechny možné tance, které zavání...

Proč dvě techniky v latině v jednou týdnu? Protože obě jsou velmi úspěšné a ačkoli to na první pohled vypadá, že jde o totéž, není to tak. Žena vždy vyučuje jinak než muž. Hodiny Sabiny Karáskové vždy navštěvovala spíše pokročilá klientela, ale online lekce daly prostor i pro ty klientky, které se původně na Sabčinu techniku ostýchaly přijít....