ONLINE 2021

Vzhledem k situaci předpokládáme, že minimálně lednové taneční lekce nebudou moci proběhnout v budově našeho studia. Ani netušíte, jak moc nás to mrzí. Při podzimním lockdownu jsme se ale velmi slušně aklimatizovali pro výuku ONLINE. Ačkoli stále dáváme přednost vaší fyzické přítomnosti na tanečním sále, zjistili jsme, že i takto pro vás můžeme být přínosem a vy samozřejmě (nebudeme lhát) přínosem pro nás, pro zachování naší existence. Velmi se snažíme, aby témata pro výuku byla vybírána s rozmyslem, aby vás zajímala a bavila. 99% seminářů bude vysílána přes UDÁLOST na FB, ale chceme tentokrát využít pro některé lekce i ZOOM. FB vysílání vám zaručí přístup k lekcím i po čase události, můžete se tedy k lekci kdykoli vrátit, nebo se podívat později, při lekci nejste vidět, zobrazuje se pouze lektor vám. ZOOM vysílání vám zaručí interakci s lektorem a ostatními účastníky, lektor vás vidí, může vás opravovat, motivovat, na lekci ale musíte být v termínu, nelze se jí zúčastnit v jiném čase.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!!

ONLINE LEKCE - rezervace

Na veškeré vámi vybrané lekce je nezbytně nutná REZERVACE. K rezervacím slouží rezervační systém, kde si jednotlivé lekce najdete podle dne a hodiny. Klikněte ZDE

Pro ONLINE semináře vysílané na Facebooku musíte mít FB profil (nemusíte být nijak aktivní, ani sdílní). Pokud používáte na FB fiktivní jméno je nutné napsat jej v rezervačním systému do poznámky. Také musíme být "přátelé". Věřte, že nesoutěžím o počet přátel, ale jinak vás do Události nemohu pozvat. TOTO je můj profil. 

Pro ZOOM semináře je potřeba nainstalovat si ZOOM.

ONLINE SEMINÁŘE - platby

Jakou formou můžete za online výuku zaplatit?

Doporučujeme zaplatit si kreditovou permanentku. Bodovky se moc neosvědčily, protože hodnota bodovky je vyšší, než hodnota online lekce. Platby převodem za jednotlivé lekce byly zase pro mě velmi nepřehledné. Kreditová permanentka byla vždy v prodeji od 1000,- , teď, během online vysílání bude možné zakoupit verzi v hodnotě 500,- s bonusem 5%. Je to nejpohodlnější forma. Systém vám odečte přímo konkrétní částku, ať jde o jakoukoli (vymýšlíme různé online programy, takže ceny budou různé) a když už na kreditu nebudete penízky mít, pošle vám systém upozornění, že si kredit máte dobít. Více o možnostech kreditových permanentek najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY. Pokud máte bodovou permanentku a chcete ji využít pro online lekce, převedu vám některé vstupy bodovky na ONLINE bodovku (kde se vstupy zdvojnásobí) - za 3 vstupy na bodovce vám vytvořím 6 vstupů na online bodovce. Jednorázově lze platit také převodem (pokud chcete zkusit jen jednu lekci). Platební údaje najdete v rezervačním systému v sekci INFORMACE.

ONLINE SEMINÁŘE - kalendář

Kalendář prozatím zveřejněných lekcí. Bude doplňován.

PONDĚLÍ

18:00 LATINO LIGHT s Markem

19:00 TECHNIKA LAT s Radimem

ÚTERÝ

18:00 TECHNIKA LAT se Sabkou

19:00 BALLROOM BODY s Danielem

ČTVRTEK

18:00 LATIN for Fun s Kubou

19:00 BASIC FIGURY LAT s Danielem

NEDĚLE

19:00 ZOOM technika v latinskoamerických tancích s Radimem


PŘEHLED ONLINE LEKCÍ

Latin for fun je opět lekce, která by vám měla udělat radost, vyčistit hlavu, nalít do těla trochu energie. Prostě všechno, čeho v poslední době potřebujeme plné pytle, ale nemáme to kde získat. Na této lekci se postupně střídají všichni lektoři, každý si to aspoň jednou zkusil. Někomu vyhovují, mají rádi to předávání energie, někoho nenaplňují. To...

Lekce tance v latinskoamerických rytmech v absolutně jednoduché verzi. Krokově nenáročné, vhodné pro začátečníky, nováčky, pro ty, které se chtějí odreagovat, přijít na jiné myšlenky, hýbat se v rámci možností - co jim prostor dovolí.

Tato lekce slouží zejména účastnicím našich ProAm kurzů, které zřejmě zoufale strádají. Na těchto čtvrtečních lekcích si krokově ujasníte jednotlivé ProAm variace latinskoamerických tanců. Jde o drill. Krok po kroku, figura po figuře, jednotlivé levely. Jde o to, nevypadnout z toho, nezapomenout, abychom, až situace dovolí, mohli hezky pokračovat...

Standard je pro ONLINE vysílání největším oříškem. Jak prostorově, tak absencí partnera. Podzimní lekce vedl Jakub Richtár, kapku ho to unavilo a žezlo předal Danovi.

Proč dvě techniky v latině v jednou týdnu? Protože obě jsou velmi úspěšné a ačkoli to na první pohled vypadá, že jde o totéž, není to tak. Žena vždy vyučuje jinak než muž. Hodiny Sabiny Karáskové vždy navštěvovala spíše pokročilá klientela, ale online lekce daly prostor i pro ty klientky, které se původně na Sabčinu techniku ostýchaly přijít....

Latinskoamerické principy se můžete naučit pochopit prostřednictvím někoho, kdo se v principech strašně rád přehrabuje, dokud nezjistí, zda bylo první vejce nebo slepice.