TECHNIKA LAT se Sabkou

31.12.2020

ÚTERÝ * 17:00 * 100,-

Proč dvě techniky v latině v jednou týdnu? Protože obě jsou velmi úspěšné a ačkoli to na první pohled vypadá, že jde o totéž, není to tak. Žena vždy vyučuje jinak než muž. Hodiny Sabiny Karáskové vždy navštěvovala spíše pokročilá klientela, ale online lekce daly prostor i pro ty klientky, které se původně na Sabčinu techniku ostýchaly přijít. Zjistily, že Sabka "nekouše" a spousta informací je pro ně prospěšná. Navíc, co si budeme povídat, na Sabku se krásně kouká, takže i na gauči u kafíčka si přijdete na své, pokud máte rádi tanec.

ONLINE VERZE

I Sabka by se s vámi raději viděla živě na sále. Rozhodně jí vyhovuje více, když může komunikovat, slyší a vidí reakce, ale online vysílání se také přizpůsobila velmi krásně. Umí skvěle vybírat témata, aby pro vás byly přínosem, ale aby nic nebylo náročné na prostor. Některé lekce byly pro online naprosto stvořené. 

Tento seminář je vysílán na FB v Události. Podrobnosti pro přihlašování najdete v obecných pokynech.

Vzhledem ke zkušenostem z podzimního lockdownu, připomínáme, že seminář je přístupný všem, kteří mají zájem, nemusí to být naši stálí klienti.

Lekce můžete využít, pokud jste členy menších tanečních klubů, pro které je třeba obtížné vysílat ONLINE a vy byste se přesto rádi zdokonalovali, především ženy, protože na ty cílíme. Tanec je jen jeden. Technika ProAm se neliší od techniky PROFI. A Sabka se věnuje z 99% soutěžním párům. Toto je jedna z možností, kterou v běžném režimu nemáte, procvičovat principy v latině s mistryní ČR a nehnout se přitom z domu.

Podívejte se na krátkou ochutnávku lekcí se Sabinou ZDE.