TECHNIKA LAT s Radimem

31.12.2020

PONDĚLÍ * 19:00 * 100,-

Latinskoamerické principy se můžete naučit pochopit prostřednictvím někoho, kdo se v principech strašně rád přehrabuje, dokud nezjistí, zda bylo první vejce nebo slepice.

Radim techniku miluje a je to znát i na jeho LEKCÍCH.

Pokud vás zajímá, jak tančit lépe, chcete pochopit, proč tehdy to a jindy ono, pokud máte trpělivost a jistou dávku vůle, budete z těchto lekcí nadšené. Často to i bolí 😊, cítíte svaly, o kterých jste ani nevěděly, že je máte.

ONLINE VERZE

Lekce techniky trpí při online vysílání relativně nejméně. Pokud se dobře uchopí, zde jich velmi produktivně využít. Pokud chcete tančit dále a pracovat na sobě, jsou online technické lekce příležitostí, jak se věnovat věcem, na které běžně není čas.

Tento seminář je vysílán na FB v Události. Podrobnosti pro přihlašování najdete v obecných pokynech.

Vzhledem ke zkušenostem z podzimního lockdownu, připomínáme, že seminář je přístupný všem, kteří mají zájem, nemusí to být naši stálí klienti. Lekce můžete využít, pokud jste členy menších tanečních klubů, pro které je třeba obtížné vysílat ONLINE. Tanec je jen jeden. Technika ProAm se neliší od techniky PROFI. A naši lektoři se věnují nejen ProAm, ale také párům soutěžním a sami jsou úspěšnými tanečníky, PODÍVEJTE SE.

Radim se velmi rychle a dobře na tento systém aklimatizoval, což ukazuje také návštěvnost jeho lekcí.

TADY se můžete podívat na krátkou ukázku. A ZDE máte ke koukání ještě jednu.