BALLROOM BODY s Danielem

31.12.2020

ÚTERÝ * 19:00 * 100,-

Standard je pro ONLINE vysílání největším oříškem. Jak prostorově, tak absencí partnera. Podzimní lekce vedl Jakub Richtár, kapku ho to unavilo a žezlo předal Danovi. Ten se s touto lekcí od ledna velmi úspěšně pere a předává milovníkům standardu spoustu užitečných rad.

Daniel pojal tuto výzvu spíše jako "přípravu" na standard. Měli byste připravovat své tělo na jeho správné použití při standardních tancích. 

Většina z vás Daniela Jurču zná nejen jako "profi" tanečníka, ale na našem ProAm písečku zejména jako jednoho z nejzkušenějších a nejúspěšnějších ProAm partnerů a jednoho z nejuznávanějších ProAm lektorů, který nenechává nic náhodě a vždy ví co a proč dělá.

Každý seminář má svůj význam a přínos pro váš tanec.

Tento seminář je vysílán na FB v Události. Podrobnosti pro přihlašování najdete v obecných pokynech.

Vzhledem ke zkušenostem z podzimního lockdownu, připomínáme, že seminář je přístupný všem, kteří mají zájem, nemusí to být naši stálí klienti.

Je vhodný i pro registrované soutěžní tanečníky minimálně do kategorie C a latináře, kteří začínají se standardem.

Lekce můžete využít, pokud jste členy menších tanečních klubů, pro které je třeba obtížné vysílat ONLINE. Tanec je jen jeden. Technika ProAm se neliší od techniky PROFI. A naši lektoři se věnují nejen ProAm, ale také párům soutěžním.

TADY je malá ochutnávka z lekcí s Danielem.