KURZ LATINY s Jardou Kunešem

04.04.2021

NOVINKA na duben pro čtvrteční večery.

Kurz výuky latinskoamerických tanců s několikanásobným mistrem ČR, semifinalistou MS a Blackpoolu, s účastníkem a porotcem Stardance, skvělým trenérem několika mistrů ČR v latině Jaroslavem Kunešem, mimochodem také hostem našeho streamu Coffee Time.

Protože bychom rádi z této výuky udělali smysluplný projekt, který pro vás bude přínosem, rozhodli jsme se vytvořit cyklus 4 čtvrtečních lekcí, které budou v prodeji jako kurz, lekce tedy nebudou v prodeji jednotlivě.

Přihlásit se můžete ZDE.

Vysílání proběhne přes ZOOM s tím, že vás nikdo nebude nutit zapínat si kameru. Je to čistě z praktických důvodů. Jarda raději vysílá přes notebook, lépe se na obrazovce vidí, lekce vysílané v uzavřených Událostech bohužel dovolují vysílání jen přes mobilní telefon :-(.

Před každou lekcí vám zašleme na mail odkaz na aktuální ZOOM lekci. Prosím, abyste se na ZOOMu přihlašovali pod svým jménem (nedávejte si přezdívky), ať jste identifikovatelné a my víme, koho odsouhlasit a kdo se nám tam vmísil omylem :-)

Lekce budou nahrávány. Pokud tedy nebudete moci lekci absolvovat, umožníme vám přístup do skupiny, kde budou lekce uložené.

Pokud ani v květnu nebudeme ještě moci do sálů, připravujeme pokračování tohoto dubnového kurzu s Jardovou taneční partnerkou, se kterou dobyl světových úspěchů, za mě úplně úžasnou Janou Kunešovou.

Cena kurzu je 800,-. Může být odečtena z vašeho kreditu, pokud to napíšete do poznámky ("VZÍT Z KREDITU, PROSÍM"). Někteří máte na kreditu vysoké částky, proto nevidím důvod vám cenu kurzu neodečíst. Některým ale by tato částka kredit zruinovala, takže vám částku odečteme NA POŽÁDÁNÍ, jinak bude splatná zase na účet 275432347/0300.

Co se týče charakteru lekcí, měly by být tzv. "od všeho trochu", protože Jarda je nejen skvělý tanečník, ale také jedinečný taneční trenér a taky šoumen. Vybrat si tedy, zda se věnovat technice nebo choreografiím, bylo velmi těžké.

Popsala jsem mu tedy, kdo k nám chodí, co nás baví, co už děláme a co ještě ne a dala jsem mu volnou ruku.

Jde vážně o jedinečnou příležitost, není jednoduché takového lektora získat pro spolupráci, jsem pyšná, že přijal mé pozvání a ujme se vaší výuky.

Nemusíte se bát, Jarda pořádá i ProAm kurzy, takže umí pracovat s amatérskými tanečníky.