Novinky

Ve středy se budeme potkávat s Vaškem v sérii workshopů jednotlivců. Naplánovali jsme prozatím sambu na 29.5. a chachu na 12.6., oba 18:00-19:30. Workshopy budou spíše zaměřeny na zábavnost variace, práci s hudbou a rozšířenými figurami, technika se bude probírat jen ve výjimečných případech, aby vám to "právě teď, v tuto chvíli, pomohlo"....

V sobotu 7.4.2019 se na taneční soutěži MIA dance popraly 3 naše formace o medaile a všechny více než úspěšně. Všichni - rodiče s dětmi, junioři-latinskoamerické tance a dospělí-standardní tance - si odvezli zlaté medaile a postupují do velkého finále v Lucerně. Gratulujeme a děkujeme. ZDE můžete shlédnou formaci STRANGER našich juniorů.

Jednou měsíčně, vždy poslední týden v měsíci, bude lekce salsy přesunuta z pondělí 19:00 na úterý 19:30. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám odpočinek, klid, lásku a pohodu u vánočního stromečku. Přejeme Vám, ať je nový rok tak dobrý, jak si zasloužíte. Přejeme si, abyste během příštího roku zase našli cestu k nám, do odrbané budovy bývalé mateřské školy, kam zatéká a stále řešíme plísně. Máme ale otevřená srdce a máme rádi tanec a tu lásku Vám chceme i nadále předávat....

V rezervačním systému už najdete nové kurzy ProAm, rozhodujte se rychle, pokud uvidíte, že už je plný stav, zarezervujte se jako náhradníci, může se stát, že si svou účast někdo rozmyslí. Rezervujte se ZDE a to pod příslušným datem začátku kurzu. Bronze a gold ve čtvrtek 10. 1. a silver v úterý 8. 1.

Občas o nás něco málo napíšou v denním tisku. Dvoustrana a titulka, to mě trochu překvapilo, příjemně :-). Týdeník si u nás můžete přečíst fyzicky, třeba si ho odnést i domů :-) a přečíst si ho můžete i ZDE.