Co děti?

ROZVRH LEKCÍ 2019/2020


BABY KIDS

Děti mezi třemi a šesti lety jsou vážně sladké

Práce s malinkými dětmi není jednoduchá, je důležité udržet jejich pozornost a často měnit aktivity, aby se neunavily a aby se při tom něco naučily. To všechno Veronika s dětmi umí, mají ji rády. S výukou latinskoamerických tanců má zkušenosti z jiných měst, s dětmi nacvičuje soutěžní choreografie a jezdí na soutěže. I naše studio se letos účastnilo dvou soutěží maminek s dětmi. Cena 300,-/měsíc. Kurz probíhal ve školním roce 2018/19 v pondělky a úterky v 16:00. Začínáme v říjnu 2019, kontaktujte nás na 603 357 645 pro upřesnění termínu.

Juniorské formace

Kurz pro děti od 9 do 16 let, tanec ve skupině

Zatím pracujeme s formací cca 12 dětí různého věku, kluci i holky. Věnujeme se latinskoamerickým tancům a objíždíme hodně soutěží. Účast ve formacích je podmíněna tím, že děti už "něco" umí. To "něco" se učí na semináři latiny v pondělí v 17:30, pak jsou zařazeni do formace, kde už se nacvičuje určitá choreografie. Naši junioři se letos stali absolutními vítězi MIA league v latinskoamerických tancích. Součástí kurzovného je ještě pondělní pohybová příprava v 16:30. Cena: 600,-/měsíc.

Soutěžní tanec v páru

Naše dětské taneční páry soutěží v latinskoamerických a standardních tancích

Soutěžní páry letos slaví spoustu úspěchů a posouvají se výše a výše a my jsme na to náležitě pyšní. Pod vedením Radima Vysloužila a Aničky Sloukové sbírají body v soutěžích a postupují do vyšších výkonnostních tříd. Tréninky zahrnují pohybovou přípravu, practisy, latinskoamerické a standardní semináře, individuální lekce. Úplní nováčci absolvují nejdříve přípravku.