DĚTI

NOVÝ WEB - DĚTI

Protože děti se nám pomalu, ale jistě na tento web nevejdou tak, jak by si zasloužily, vytvořili jsme jim nový web. Vše o dětech se tedy dočtete mnohem přehledněji ZDE.

PŘIJÍMÁME DO KURZŮ NOVÉ DĚTI

Pokud se chcete zapojit v průběhu roku, volejte trenérovi 777 988 032 - Radim Vysloužil

Zejména tatínkové se mylně domnívají, že tanec není dost "chlapský". Muži se velmi často mýlí. Tanec je obrovská dřina, hoši si pěstují fyzickou kondici, vytrvalost, zdravé ambice a k tomu se na rozdíl od ostatních mužských sportovců, pohybují mezi množstvím dívek, ke kterým se musí umět chovat. Stávají se z nich "kavalíři".

Holčičky tančit chtějí, to víme. Tanec je pro ně jeden z nejzábavnějších pohybů. U nás mohou tančit SOLO, v páru (pokud se najdou partneři) a také ve formacích.

Našim cílem je samozřejmě časem mezi dětmi vytvořit taneční páry. Standardní a latinskoamerické tance jsou zejména párové. Lektoři, kteří je na cestě k případným úspěchům provází, jsou ti nejlepší aktivní tanečníci v ČR.

Naše studio se zabývá výukou SPOLEČENSKÝCH TANCŮ.

BABY studio - děti 3-5 let si taneční formou hrají v úterky v 16:00 s lektorkou Jájou. Cena je 300,-/měsíc. Děti po úspěšném nácviku jednoduchých choreografií mohou účinkovat i na tanečních soutěžích. 

FORMACE - děti 6-18 let už mají s tancem zkušenosti. Trénují ve čtvrtky v 18:00. Do této skupiny přijímáme děti, které už základy zvládají např. z jiných tanečních kroužků nebo jsou talentované, rychle se učí a nenechají se odradit. Tato skupina se pravidelně zúčastňuje tanečních soutěží skupin, kde slaví úspěchy. Tuto skupinu trénuje Jakub Richtár - 777960294

TANEČNÍ KLUB - v tanečním klubu vychováváme nové taneční páry. Páry se v kolektivu nejdříve vytvářejí. V přípravce se základy tanců učí sólově až poté se průběžně tvoří páry. Pokud děti nechtějí tančit v páru, nebo, zejména děvčata, nemohou, protože není dostatek chlapců. Mohou soutěžit sólově a zapojit se časem do formací. Taneční klub má tréninky 2-3x týdně. Kontakt na trenéra: 777988032

PROFESE - příměstský tábor

Tábor bude!!!

Již tradiční příměstský tábor pro děti 6-14 let, tentokrát na téma PROFESE. Děti jsou rozděleny do dvou skupin, věkově i genderově smíšených. Každý má nějakou roli, která vyplyne z jeho možností. Starší mladším pomáhají. Půl denního programu zabere tanec - děti nemusí být v tanci zdatné. Druhou půlku dne děti soutěží, hrají si a vyrábějí. V ceně tábora je celodenní strava - 2 lehké svačiny a plnohodnotný oběd + pitný režim po celý den. Pokud se rozhodneme přidat do programu speciální aktivitu (1 den - většinou středa), tato v ceně není (např. ZOO, lezecká stěna, jump park...). Sídlíme v budově bývalé školky, tábor tedy probíhá v této budově a přilehlé zahradě.

Tábor proběhne v termínu 27.-31.7.2020 a druhý běh o týden později 3.-7.8.2020, denně 8:00-16:00 (po domluvě mohou děti přijít dříve a odejít později). Cena je 1300,-, pro děti, které s námi trávily čas loni, je cena 1200,-. Záloha 500,- do konce června na 262360452/0300

ROZVRH LEKCÍ 2019/2020


BABY KIDS

Děti mezi třemi a šesti lety jsou vážně sladké

Práce s malinkými dětmi není jednoduchá, je důležité udržet jejich pozornost a často měnit aktivity, aby se neunavily a aby se při tom něco naučily. To všechno Veronika s dětmi umí, mají ji rády. S výukou latinskoamerických tanců má zkušenosti z jiných měst, s dětmi nacvičuje soutěžní choreografie a jezdí na soutěže. I naše studio se letos účastnilo dvou soutěží maminek s dětmi. Cena 300,-/měsíc. Kurz probíhal ve školním roce 2018/19 v pondělky a úterky v 16:00. Začínáme v říjnu 2019, kontaktujte nás na 603 357 645 pro upřesnění termínu.

Juniorské formace

Kurz pro děti od 9 do 16 let, tanec ve skupině

Zatím pracujeme s formací cca 12 dětí různého věku, kluci i holky. Věnujeme se latinskoamerickým tancům a objíždíme hodně soutěží. Účast ve formacích je podmíněna tím, že děti už "něco" umí. To "něco" se učí na semináři latiny v pondělí v 17:30, pak jsou zařazeni do formace, kde už se nacvičuje určitá choreografie. Naši junioři se letos stali absolutními vítězi MIA league v latinskoamerických tancích. Součástí kurzovného je ještě pondělní pohybová příprava v 16:30. Cena: 600,-/měsíc.

Soutěžní tanec v páru

Naše dětské taneční páry soutěží v latinskoamerických a standardních tancích

Soutěžní páry letos slaví spoustu úspěchů a posouvají se výše a výše a my jsme na to náležitě pyšní. Pod vedením Radima Vysloužila a Aničky Sloukové sbírají body v soutěžích a postupují do vyšších výkonnostních tříd. Tréninky zahrnují pohybovou přípravu, practisy, latinskoamerické a standardní semináře, individuální lekce. Úplní nováčci absolvují nejdříve přípravku.