DĚTI

NOVÝ WEB - DĚTI

Protože děti se nám pomalu, ale jistě na tento web nevejdou tak, jak by si zasloužily, vytvořili jsme jim nový web. Vše o dětech se tedy dočtete mnohem přehledněji ZDE.

PŘIJÍMÁME DO KURZŮ NOVÉ DĚTI

Pokud se chcete zapojit v průběhu roku, volejte trenérům: 

Marek Kypús 736 626 731 nebo Jakub Richtár 777 960 294

Zejména tatínkové se mylně domnívají, že tanec není dost "chlapský". Muži se velmi často mýlí. Tanec je obrovská dřina, hoši si pěstují fyzickou kondici, vytrvalost, zdravé ambice a k tomu se na rozdíl od ostatních mužských sportovců, pohybují mezi množstvím dívek, ke kterým se musí umět chovat. Stávají se z nich "kavalíři".

Holčičky tančit chtějí, to víme. Tanec je pro ně jeden z nejzábavnějších pohybů. U nás mohou tančit SOLO, v páru (pokud se najdou partneři) a také ve formacích. Popularita SOLO tancování roste neuvěřitelným způsobem, proto se i v naší taneční škole věnujeme výuce nepárového tance.

Našim cílem je samozřejmě časem mezi dětmi vytvořit taneční páry. Standardní a latinskoamerické tance jsou zejména párové. Lektoři, kteří je na cestě k případným úspěchům provází, jsou ti nejlepší aktivní tanečníci v ČR.


Naše studio se zabývá zejména výukou SPOLEČENSKÝCH TANCŮ.

BABY studio - děti 3-5 let si taneční formou hrají s lektorkou Kristýnou.  Děti po úspěšném nácviku jednoduchých choreografií mohou účinkovat i na tanečních soutěžích / tréninky 1xtýdně / PO / pololetní platba 2500,-

PŘÍPRAVKA - děti 7-12 let - začátečníci / tréninky 2xtýdně - 4 výukové jednotky / ÚT a ČT / pololetní platba 4000,- 

PÁRY + SOLO GIRLS GROW UP - pokročilí tanečníci a tanečnice účastnící se párových soutěží, solo soutěží a soutěží ve formacích (latinskoamerické, standardní a karibské tance). Tréninky 3xtýdně / PO, ÚT, ČT - 6 tréninkových jednotek / pololetní platba 5000,-

STREET DANCE - právě v jednání