Co děti?

Příměstský tábor "4 roční období"

Již čtvrtým rokem pořádáme pro děti příměstský nejen taneční tábor

Jsme taneční studio, takže i náplň programu tábora je částečně taneční. Část dne věnujeme nácviku taneční choreografie, kterou pak rodičům v pátek předvedeme. Část dne pak věnujeme pohybovým aktivitám, kreativním aktivitám, i relaxu (po obědě). Zázemí nám tvoří budova tanečního studia, kde můžete po celý týden nechat dětem věci, pokud budete chtít. Kolem budovy je velká zahrada, kterou opravdu využíváme. Tábor věkově neomezujeme, ale doporučujeme přihlašovat děti v rozmezí 5 a 14 let. Děti rozdělujeme do dvou skupin tak, aby při soutěžích bylo vše co nejvíce objektivní. Letos si týden rozdělíme do 4 ročních období. Budeme hledat velikonoční vejce, koulovat se, slavit Vánoce, hrabat listí... Přejeme si, aby si tábor děti užily stejně jako v předešlých létech.

Letos tak jako loni - příměstský NEJEN taneční tábor pro děti od 4 let věku. Začínáme od 8:00, končíme v 16:00, ale záleží na individuální domluvě a vašich potřebách vzhledem k pracovní době. Oběd a svačinky včetně pitného režimu jsou v ceně. Budeme se těšit!!!

Cena 1 200,-/dítě.

V ceně je veškerý program a pomůcky, pitný režim, svačinky (malé) a kompletní oběd v blízké restauraci. S dětmi vždy plánujeme ještě doprovodný program např. ZOO, lezecká stěna či trampolíny. Doprovodný program již v základní ceně není.  Přihlašujte své děti v rezervačním systému pod datem 22.7., do poznámky uveďte jméno dítěte a věk. Podívejte se na fotografie z předešlých ročníků.

BABY KIDS

Děti mezi třemi a šesti lety jsou vážně sladké

Práce s malinkými dětmi není jednoduchá, je důležité udržet jejich pozornost a často měnit aktivity, aby se neunavily a aby se při tom něco naučily. To všechno Veronika s dětmi umí, mají ji rády. S výukou latinskoamerických tanců má zkušenosti z jiných měst, s dětmi nacvičuje soutěžní choreografie a jezdí na soutěže. I naše studio se letos účastnilo dvou soutěží maminek s dětmi. Cena 300,-/měsíc. Kurz probíhal ve školním roce 2018/19 v pondělky a úterky v 16:00. Pro září 2019 chceme termíny zachovat, ale musíme se přizpůsobit rozvrhu lektorky.

Juniorské formace

Kurz pro děti od 9 do 16 let, tanec ve skupině

Zatím pracujeme s formací cca 12 dětí různého věku, kluci i holky. Věnujeme se latinskoamerickým tancům a objíždíme hodně soutěží. Účast ve formacích je podmíněna tím, že děti už "něco" umí. To "něco" se učí na semináři latiny v pondělí v 17:30, pak jsou zařazeni do formace, kde už se nacvičuje určitá choreografie. Naši junioři se letos stali absolutními vítězi MIA league v latinskoamerických tancích. Součástí kurzovného je ještě pondělní pohybová příprava v 16:30. Cena: 600,-/měsíc.

Soutěžní tanec v páru

Naše dětské taneční páry soutěží v latinskoamerických a standardních tancích

Soutěžní páry letos slaví spoustu úspěchů a posouvají se výše a výše a my jsme na to náležitě pyšní. Pod vedením Radima Vysloužila a Aničky Sloukové sbírají body v soutěžích a postupují do vyšších výkonnostních tříd. Tréninky zahrnují pohybovou přípravu, practisy, latinskoamerické a standardní semináře, individuální lekce. Úplní nováčci absolvují nejdříve přípravku.