TANCOVAT NEUMÍM

Co znamená TANCOVAT NEUMÍM?

Znamená to, že jste nechodila do tanečních, nebo to je tak dávno, že jako by to nebylo

Neznáte žádné základní kroky, nebo minimum.

Pletete si JIVE s WALTZEM a netušíte, co je standard a co latina.

TANCOVAT NEUMÍM v tomto případě neznamená, že se tancování pravidelně věnujete několik let, ale pořád to neumíte. Já to chápu, že si to myslíte, ale nemůžete se srovnávat s dámou, která ví jen, že valčík se tančí na 3 doby.

Pro vás, milé dámy, které jste se rozhodly s tancování začít, máme pro vás jedinečnou zprávu - 

MÁME PRO VÁS SKVĚLÉ PRÁZDNINOVÉ LEKCE PRO PLNĚNÍ VAŠICH SNŮ!!!

Lekce jsou vhodné pro úplné začátečnice, které nemají tanečního partnera, přesto touží po tanci v páru. Naše studio se věnuje převážně tanci PRO-AM. Což jednoduše znamená, že jedním v páru je amatér, což budete vy, a tím druhým profesionál, kterého dodáváme my :-)

Jak jednoduché!!!

Učíte se velmi rychle, protože jeden z vás to dobře umí.

Partner je profík, takže se usmívá, i když mu neustále šlapete na nohy a jdete vždy opačným směrem.

Partner je mladý, čistě ustrojený a voní :-))

Máte obavy?

Zkusím hádat... možná vám už není 30, ani 40, možná už jste v důchodovém věku. Nic z toho nevadí nám, pokud to nevadí vám. Ano, pokud jste starší a necítíte se zdravotně v pořádku, bude tanec stejně problematický jako jakýkoli jiný sport kromě šachů, ale věřte, že jsme 3x po sobě zvítězili v celostátním SENIOR STARDANCE, takže už není třeba nic dodávat, ne?

Jste příliš ambiciózní? Chcete zúročit všechno, co se kde naučíte a chcete vítězit? A proč ne? Naše klientky se svými profi partnery "vymetají" celou Evropu na soutěžích PRO-AM. Máme velmi kvalitní lektory, kteří jsou na té nejlepší úrovni a umí se věnovat dámám, které chtějí tančit jen rekreačně pro radost, ale i těm, které jsou stejné jako oni - dychtí po medailích :-)

Nejste vůbec ambiciózní? Bojíte se prezentovat na veřejnosti a v žádném, ai tom nejhorším snu si nedovedete představit, že byste měla soutěžit v tanci? A víte, že tohle ale vůbec nevadí? Prostě u nás chodíte do navazujících kurzů, učíte se nové a nové věci. Tanec je nekončící příběh, takže je stále něco nového a vůbec nemusíte mít další taneční ambice. Rádi poskytujeme "terapeutickou" podporu po stresující práci, nebo při nešťastném životním období. Aspoň na čas zalepíme, pofoukáme a pomůžeme zapomenout.

Nemáte postavu modelky? No a? A kdo se ptá? Jakákoli konfekční velikost e u nás vítána, to vám můžu odpřísáhnout "na holý pupek".

PRÁZDNINY přinášejí jedinečnou příležitost, jak se u nás rozkoukat, vyzkoušet si jednotlivé lekce, poznat se s naší výukou a s našimi lektory, abyste se už nemohly dočkat ZÁŘÍ, kdy budou otevřeny výukové kurzy.


CO VÁM TEDY NABÍZÍME?

Více se dočtete TADY.

DOČETLA JSTE AŽ SEM? 

V tom případě vás to opravdu zajímá. Já vždycky říkám, že nejhorší slovo je AŽ. Nečekejte AŽ. Udělejte to HNED. 

Těšíme se na vás.