MUZIKÁL PRO-AM LAT

Letošní taneční prázdniny proběhnou v duchu MUZIKÁLŮ. Připravíme pro vás bloky vytvořené z jedné SOLO lekce a jedné PRO-AM lekce 60+60 min, přičemž PRO-AM lekci povede hlavní lektor se svou partnerkou, SOLO lekci povede buď hlavní lektor, nebo jeho partnerka. Lekce začátečníků se bude lišit od lekce pokročilých.

Očekávejte taneční lekce zábavné, choreografické – jednoduše "prázdninové". Nebude se nic "pilovat", bude se prostě TANČIT.

Nepodceňujte netechnické lekce. Prázdniny patří k zábavě a tyto lekce představují zázračný bonus i pro vaše soutěžní tancování. Třeba uvolnění, úsměv i smích, prezentaci, komunikaci s okolím, možnost improvizace a trénování vyhýbání se na parketě a je toho mnohem více.

Samozřejmě budeme vycházet z LATINSKOAMERICKÝCH TANCŮ, nepůjde o balet, ani modernu.

S tématem souvisí taky DRESS CODE, takže už se nemůžeme dočkat tematických kostýmů.

O jaké muzikály půjde?

Témata budeme zveřejňovat s velkou pompou na facebooku, instagramu a v rezervačním systému hned, jakmile si vedoucí lektoři řeknou, který muzikál je jejich srdci nejbližší.

Všechny tyto lekce budou rozdělené na Z – začátečnice a P – pokročilé. Kdo je kdo?

 • Začátečnice – dámy, které procházejí našimi kurzy (jakýkoli level), ale pokročilým dámám není zapovězeno přihlásit se na lekci začátečnic.
 • Pokročilé – dámy, které už mají kurzy nějaký ten pátek za sebou a věnují se soutěžnímu PRO-AM tancování, ale začátečnice se zdravým sebevědomím a malou dávkou odvahy jsou také s nadšením vítány.

Doufáme, že si léto v Dance Studio LIKE užijete. Od září začneme zase více pracovat na technice (jako ve škole 😊)Lekce povedou:

MAREK KYPÚS s partnerkou - 1. a 2. 7. / 18:30-20:40 / přihlášení pro pokročilé ZDE / přihlášení pro začátečnice ZDE

FILIP SWĚTÍK s partnerkou - 15. a 16.7. / 18:30-20:40 / přihlášení pro pokročilé ZDE / přihlášení pro začátečnice ZDE

VÁCLAV MASARYK s partnerkou - 22. a 23. 7. / 18:30-20:40 / přihlášení pro pokročilé ZDE / přihlášení pro začátečnice ZDE

JAKUB RICHTÁR s partnerkou - 29. a 30. 7. / 18:30-20:40 / přihlášení pro pokročilé ZDE / přihlášení pro začátečnice ZDE

PRAKTICKY:

 • Po přihlášení je třeba provést platbu předem převodem nejpozději 48 hodin u MUZIKÁL PRO-AM / resp 24 hodin u SOLO PART před začátkem připsáno na našem účtu. Platbu proveďte dle instrukcí v rezervačním systému (po přihlášení obdržíte email s pokyny k platbě s variabilním symbolem)
 • Storno podmínky: max 48 hodin před začátkem MUZIKÁL PRO-AM možnost odhlášení s finanční vratkou, poté už jde o 100% storno. Při zerervaci jen SOLO PART platí 24 hodin.
 • CENA lekce, kterou vidíte v rezervačním systému platí pouze pro platbu předem převodem dle podmínek viz výše. Při platbě na místě se částka navyšuje o 20%.
 • PRO-AM část bloku budeme plánovat pro verzi 2 na 1
 • Je možné se přihlásit na část bloku? Tedy jen na SOLO nebo jen na PRO-AM? Protože SOLO lekce jsou nezávislé na počtu partnerů (protože tam partneři nejsou), na SOLO blok je možné se přihlásit separátně – lekce je v rezervačním systému vytvořena v témže čase jako blok, ale na jiném sále (nejčastěji malý sál) ačkoli bude probíhat jako součást bloku.

POLOPATĚ:

 • když se chci přihlásit jen na SOLO část bloku, nevyberu si lekci nazvanou Muzikál PRO-AM, ale přihlásím se na SOLO PART.
 • Když se chci přihlásit jen na PRO-AM lekci, nemůžu, nejde to. Je třeba přijmout celý blok skládající se z 60minutové části SOLO a 60 minutové části PRO-AM, kterou v systému najdu jako MUZIKÁL PRO-AM.
 • Když se chci cíleně přihlásit na oboje – úplně ignoruji lekci SOLO PART a přihlásím se na MUZIKÁL PRO-AM (protože zahrnuje obojí)

OBECNĚ O PRÁZDNINOVÉM PROVOZU:

Lekcí je vypsáno velké množství, program je opravdu předimenzovaný. Proto:

 • Přihlašujte se na lekce VČAS a dlouho neváhejte, protože když uvidíme, že o vypsaný termín jevíte minimální zájem, ZRUŠÍME HO, aby i partneři měli možnost prázdninový čas využít jinak a netahám je dlouho za fusekli. Pak se budete tlouct do hlavy, že jste chtěly přijít a už je lekce zrušená.
 • ČTĚTE TEXTY. Dobře si přečtěte komu je lekce určena, jaké je téma (kvůli kostýmům), kdy se vyžadují platby a jaké jsou STORNO podmínky.
 • Pokud by z jakýchkoli důvodů došlo ke změně hlavního lektora, budete písemně informovány (samozřejmě přihlášené dámy) v dostatečném předstihu, abyste se mohly rozhodnout, zda tuto volbu akceptujete.
 • BUĎTE OPATRNÉ s volbou výběru permanentek, berte v potaz, že může docházet ke zrušení lekcí, tzn, že může dojít k tomu, že permanentku do konce platnosti nevyčerpáte a platnost se neprodlužuje.

BAVTE SE DOBŘE NA PRÁZDNINOVÝCH LEKCÍCH TANCE!