KARIBIK PRO-AM

Připravili jsme pro vás bloky vytvořené z jedné SOLO lekce a jedné PRO-AM lekce 60+60 min, na SOLO část může být přizvána některá z lektorek-žen.

Workshopy budou rozdělené na 

 • začátečnice – Z a 
 • pokročilé – P.

Cena dvouhodinového workshopu je 500 KČ.

PRAKTICKY:

 • Po přihlášení je třeba provést platbu předem převodem nejpozději 48 hodin u KARIBIK PRO-AM / resp 24 hodin u SOLO PART KARIBIK před začátkem připsáno na našem účtu. Platbu proveďte dle instrukcí v rezervačním systému (po přihlášení obdržíte email s pokyny k platbě s variabilním symbolem)
 • Storno podmínky: max 48 hodin před začátkem KARIBIK PRO-AM možnost odhlášení s finanční vratkou, poté už jde o 100% storno. Při rezervaci jen SOLO PART KARIBIK platí 24 hodin.
 • CENA lekce, kterou vidíte v rezervačním systému platí pouze pro platbu předem převodem dle podmínek viz výše. Při platbě na místě se částka navyšuje o 20%.
 • PRO-AM část bloku budeme plánovat pro verzi 3 na 1
 • Je možné se přihlásit na část bloku? Tedy jen na SOLO nebo jen na PRO-AM? Protože SOLO lekce jsou nezávislé na počtu partnerů (protože tam partneři nejsou), na SOLO blok je možné se přihlásit separátně – lekce je v rezervačním systému vytvořena v témže čase jako blok, ale na jiném sále (nejčastěji malý sál) ačkoli bude probíhat jako součást bloku.

POLOPATĚ:

 • když se chci přihlásit jen na SOLO část bloku, nevyberu si lekci nazvanou KARIBIK PRO-AM, ale přihlásím se na SOLO PART.
 • Když se chci přihlásit jen na PRO-AM lekci, nemůžu, nejde to. Je třeba přijmout celý blok skládající se z 60minutové části SOLO a 60 minutové části PRO-AM, kterou v systému najdu jako KARIBIK PRO-AM.
 • Když se chci cíleně přihlásit na oboje – úplně ignoruji lekci SOLO PART a přihlásím se na KARIBIK PRO-AM (protože zahrnuje obojí)

TERMÍNY A TÉMATA:

POKROČILÉ:

8. 7. / 18:30-20:40 / KARIBIK PRO-AM – BACHATA / Ondra Gilar / REZERVACE ZDE

12. 8. / 18:30-20:40 / KARIBIK PRO-AM – SALSA / Daniel Braš / REZERVACE ZDE

19. 8. / 18:30-20:40 / KARIBIK PRO-AM – BACHATA / Daniel Braš / REZERVACE ZDE

ZAČÁTEČNICE:

9. 7. / 18:30-20:40 / KARIBIK PRO-AM – BACHATA / Ondra Gilar / REZERVACE ZDE

13. 8. / 18:30-20:40 / KARIBIK PRO-AM – SALSA / Daniel Braš / REZERVACE ZDE

20. 8. / 18:30-20:40 / KARIBIK PRO-AM – BACHATA / Daniel Braš / REZERVACE ZDE

ÚPLNĚ NOVÉ KLIENTKY BEZ ZKUŠENOSTÍ:

Informace najdete v sekci PRO-AM POPRVÉ.

OBECNĚ O PRÁZDNINOVÉM PROVOZU:

Lekcí je vypsáno velké množství, program je opravdu předimenzovaný. Proto:

 • Přihlašujte se na lekce VČAS a dlouho neváhejte, protože když uvidíme, že o vypsaný termín jevíte minimální zájem, ZRUŠÍME HO, aby i partneři měli možnost prázdninový čas využít jinak a netahám je dlouho za fusekli. Pak se budete tlouct do hlavy, že jste chtěly přijít a už je lekce zrušená.
 • ČTĚTE TEXTY. Dobře si přečtěte komu je lekce určena, kdy se vyžadují platby a jaké jsou STORNO podmínky.
 • BUĎTE OPATRNÉ s volbou výběru permanentek, berte v potaz, že může docházet ke zrušení lekcí, tzn, že může dojít k tomu, že permanentku do konce platnosti nevyčerpáte a platnost se neprodlužuje.

PRÁZDNINY nejsou pro taneční školy úplně nejlepším obdobím, nedají se provádět pravidelné kurzy, ale účty se platit musí. Ušetříme za teplo, ale zase utratíme za klimatizace.

Neopatrnou manipulací s hudbou se navíc definitivně "opálily" reprobedny na velkém sále a museli jsme koupit nový zesilovač. Zřejmě nejde o definitivní vyřešení problému a ke koupi nových beden stejně dojde.

DĚKUJEME VÁM TEDY, ŽE NÁS SVOU NÁVŠTĚVOU PODPOŘÍTE A PŘIPRAVÍTE TAK PŮDU PRO DALŠÍ TANEČNÍ SEZÓNU.