PŘIHLÁŠENÍ NA KURZY

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZY

K přihlášení na veškeré naše aktivity využíváme rezervační systém, na který se dostanete kliknutím na tlačítko


V rezervačním systému se zaregistrujete a my tím na vás získáme potřebné kontakty. Víme, kam vám zavolat, či napsat, když je jednou za čas objeví nějaké změny, či je nutné lekci zrušit z organizačních či jiných důvodů.

Rezervační systém vás také dělá samostatnými. Můžete se přihlásit i odhlásit (odhlašování je omezeno časem). V rezervačním systému najdete přehledně všechny informace - data, ceny, jména lektorů, náročnost lekcí a celý popis. Také přehledně najdete všechny své rezervace (vítané při častých návštěvách, kdy už ztrácíte přehled, kam všude máte přijít).

Pokud si kurz či lekci zakoupíte v našem internetovém obchodě, zde na webu, přihlašovat se v rezervačním systému už nemusíte, uděláme to za vás. 

JAK NA REZERVAČNÍ SYSTÉM?

1) Klikněte na odkaz v první větě (jde o tuto URL adresu: studio-like.isportsystem.cz)

2)Vytvořte svou REGISTRACI přes ikonku vpravo nahoře "PŘIHLÁSIT"

3)Prolistujte si náš kalendář. Kliknutím (či jen nájezdem myší) na vybranou lekci se vám objeví nejdůležitější informace a přímo zde se můžete přihlásit.

4)Základní ROZDĚLENÍ LEKCÍ:

- KURZY (více lekcí, které na sebe navazují a jsou cenově zvýhodněné, ale bez možnosti kompenzace absencí)

- JEDNORÁZOVÉ LEKCE (jsou samostatné, nemají na sebe návaznost, cena je vyšší, ale zrušit svou účast můžete se 100% vratkou v daném časovém intervalu)


- SOLO LEKCE či KURZY (výuka bez tanečních partnerů - pouze jeden lektor a spousta žen - ceny se pohybují kolem 200,-)

PROAM LEKCE či KURZY (výuka s profesionálními tanečními partnery - většinou 2 klientky na 1 profesionála - ceny se pohybují od 430,- výše). U PROAM výuky najdete vždy v rezervačním systému v názvu slůvko "PROAM"

5)Jak na PLATBY

- U kurzů (celistvý blok lekcí většinou na 6 týdnů) vyžadujeme převodem zálohy - i tuto informaci i s číslem účtu najdete přímo u vybraného kurzu v rezervačním systému. Doplatek vybíráme v den první lekce přímo ve studiu buď v hotovosti nebo platební kartou.

- U jednotlivých lekcí je možná platba na místě, pokud nedostanete jinou informaci (pokud jde o semináře se zahraničními či významnými českými lektory, kde potřebujeme mít jistotu účasti, vyžadujeme platby předem)

- U PROAM lekcí i kurzů vyžadujeme platbu předem VŽDY. Tyto lekce nejsou jen o nás, ale jsme povinováni nasmlouvaným partnerům, které musíme vždy zaplatit.

OBECNĚ

Doporučujeme pročíst si náš WEB (kde teď momentálně jste). Podívat se, co nabízíme, kam byste se zařadili, co byste rádi zkusili, ponořili se trochu do našeho světa.

Pak vám už REZERVAČNÍ SYSTÉM nebude tak cizí a budete tušit, co hledáte. Rezervační systém je AKTUALIZOVÁN pravidelně. Najdete tam, co se opravdu koná. I když dochází ke změnám, tam najdete všechno správně.

Časem, až se u nás rozkoukáte, budete jej používat velmi často.

JINÉ MOŽNOSTI

Pokud opravdu hodně válčíte s internetem, jsme samozřejmě schopni s vámi komunikovat a rezervovat i prostřednictvím 

  • mailu studiolike.proam@gmail.com nebo 
  • telefonicky 603357645, ale přiznáváme, že neradi. Tento způsob je vždy nějak zatížen chybou. Mailů chodí hodně a telefonicky nás můžete chytit kdekoli (ne zrovna u počítače). Nicméně určitě si můžeme o našich lekcích a vašich potřebách a očekáváních popovídat a domluvit se, jak dál. Nechceme vás odradit.
  • některé lekce a kurzy si můžete zakoupit v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ

Co je v rezervačním systému, to platí. Budeme se snažit vás stejně navést na samostatné rezervování v rezervačním systému: