Novinky

ONLINE taneční soustředění věnováno dvěma tancům - SAMBA a JIVE viz název :-) pro všechny, kteří mají rádi pohyb. Přijdou si na své zkušení i začátečníci.

Máme tady COVID verzi výuky. Nic nenahradí verzi osobní, ale nouzový stav se prodlužuje a my stále přemýšlíme, jak na to, abychom mohli pracovat a samozřejmě taky získat alespoň nějaké peníze na udržení provozu.

S lítostí vám musím oznámit, že od dnešní půlnoci (ze čtvrtka 8.10. na pátek 9.10.) až do neděle 25.10. bude zcela uzavřen provoz v Dance Studiu LIKE.
Čekala jsem na zveřejnění nějakého oficiálního stanoviska, protože mi nepřijde normální, abych se řídila tím, co se dočtu na Seznam.cz.
MZČR už zveřejnilo na svých stránkách nová opatření. Doufala...

Protože se nám děti na tento web pomalu, ale jistě nevešly tak, jak by si zasloužily, vytvořili jsme jim nový web. Vše o dětech se tedy dočtete ZDE.

Pozor, přípravka začíná už ve čtvrtek 17.9. v 17:00!!! Pokud nechcete nic zameškat, nic neodkládejte. Pokud přece jen na tuto informaci narazíte až po termínu, určitě zavolejte, domluvíme se. 777 988 032