STANDARDNÍ TANCE

Severní Morava se vyznačuje tím, že "je dobrá na latinu". V tanečních školách se setkáte se spoustou lektorů a tanečníků na té nejlepší české, evropské a nebojím se napsat i světové úrovni. Standardními tanci se zabývají hlavně v Čechách. My ale bojujeme jak můžeme. Naštěstí se nám daří spolupracovat s lektory, kteří se standardním tancům věnují, i když někteří jen okrajově a tak vám můžeme zprostředkovat i lekce standardních tanců. Naše pravidelné semináře dále oživujeme nepravidelným víkendovými workshopy s pozvanými lektory z celé ČR i zahraničí.


K přihlášení na veškeré naše aktivity využíváme rezervační systém, na který se dostanete kliknutím na tlačítko:


Nabízíme v průběhu roku navazující kurzy výuky standardních tanců od začátečníků až po pokročilé. Jsou to kurzy tance s profesionálními tanečními partnery. 

Protože rok vždy velmi rychle uteče a vy se sem můžete podívat v různou dobu, o kurzech vám sem napíšu obecné informace.

Kurzy dělíme podle levelu pokročilosti na:

NEWCOMER - absolutně nově příchozí klientky, které se s tancem potkaly "jen z rychlíku"

BRONZE - kurz, který navazuje na lekci NEWCOMER, ale je vlastně opakující NEWCOMER. K sestavám se nepřidávají žádné figury. Takže když se v této fázi chce přidat někdo z nově příchozích, je to ještě vhodná chvíle.

SILVER - kurz navazující na kurz BRONZE, kde se už přidávají do sestav další figury. Je tedy nutné už zvládat sestavy levelu BRONZE. Dámy, které se už se standardními tanci potkaly, třeba v tanečních kurzech pro páry, a figury už znají se mohou sestavy doučit třeba samy podle výukových videí a do kurzu přistoupit.

GOLD - nejvyšší stupeň výuky. Přidávají se další figury. Není vhodný pro začátečnice. Pokud se ještě někdo chce do kurzu přidat, měl by mít se standardními tanci nějakou zkušenost, nebo si nejdříve domluvit individuální lekce pro doučení.

Stává se, že po konzultaci s kurzistkami kurz GOLD doplňujeme ještě kurzem GOLD 2, nebo DIAMOND, ale to už je jen taková nástavba.

CENA kurzu se pohybuje obecně kolem 2200,-/6 lekcí.

Který kurz probíhá zrovna v TUTO dobu a další podrobnosti doporučujeme sledovat přímo v rezervačním sytému, kde se program pravidelně aktualizuje a můžete se rovnou na lekce či kurzy přihlásit.


Nemusíte navštěvovat kurz, můžete se učit tančit individuálně nebo s kamarádkou.

KURZ standardních tanců pro dámy, které s tance chtějí začít a nemají žádné zkušenosti.