Novinky

Pro účast na kurzu ProAm volejte 603 357 645. Kurzy jsou v tuto chvíli plné, ale všechno se může měnit. Provozujeme i lekce solové, tedy bez partnerů, ty můžete navštěvovat, jak se vám zlíbí. Lekce můžete platit jednotlivě, nebo si zakoupit bodovou permanentku. Jsou to jednoduché lekce SALSY v pondělky v 19:00 a lekce LATIN for Fun ve čtvrtky...

Během září k nám můžete přivést nové děti. Kurzy latinskoamerických skupinových formací probíhají v pondělky v 17:30 a ve čtvrtky v 18:00. Do konce září na zkoušku ZDARMA. Od října pak dětem přibude ještě v pondělí pohybovka a practise 16:30-17:30. Měsíční poplatek 600,-. Trenéři: Anna Slouková a Jakub Richtár.

Už v pondělí 9. září začínají nové kurzy tance s profesionálními tanečními partnery (ProAm) standardních tanců. Od čtvrtka 12. září mohou dorazit (po předchozí rezervaci) nové klientky na kurz latinskoamerických tanců.

Ve středy se budeme potkávat s Vaškem v sérii workshopů jednotlivců. Naplánovali jsme prozatím sambu na 29.5. a chachu na 12.6., oba 18:00-19:30. Workshopy budou spíše zaměřeny na zábavnost variace, práci s hudbou a rozšířenými figurami, technika se bude probírat jen ve výjimečných případech, aby vám to "právě teď, v tuto chvíli, pomohlo"....

V sobotu 7.4.2019 se na taneční soutěži MIA dance popraly 3 naše formace o medaile a všechny více než úspěšně. Všichni - rodiče s dětmi, junioři-latinskoamerické tance a dospělí-standardní tance - si odvezli zlaté medaile a postupují do velkého finále v Lucerně. Gratulujeme a děkujeme. ZDE můžete shlédnou formaci STRANGER našich juniorů.

Jednou měsíčně, vždy poslední týden v měsíci, bude lekce salsy přesunuta z pondělí 19:00 na úterý 19:30. Děkujeme za pochopení.