LATINSKOAMERICKÉ TANCE

Nabízené lekce dělíme na SOLO (bez tanečních partnerů) a ProAm (s profesionálními tanečními partnery)

Taneční lekce latinskoamerických tanců bez tanečních partnerů, tedy SOLO. Tyto lekce jsou ideální pro ty dámy, které se chtějí hlavně bavit a chtějí s tancem začít.

Lekce bez partnerů, tedy SOLO, které se zabývají technikou v latinskoamerických tancích a pomáhají vám pracovat se svým tělem. Verze pro začátečníky i pokročilé.

Pokračující kurz pro absolventky kurzu ProAm BRONZE a pro klientky, které se rychle učí a basic znají. Kurz bude obsahovat opět 6 lekcí, kde se bude navazovat na již naučené sestavy. Nápovědu můžete shlédnout ZDE.

Lekce latinskoamerických tanců, kde budou kromě lektora k dispozici také pomocní tanečníci. Tématem je tanec v páru. Pro začátečnice doporučujeme lekci kombinovat s lekcí Latin For Fun. Kurz začne až od 2.2.2022.

Kratičké kurzy latinskoamerických tanců pro absolventky našich výukových kurzů, nebo i pro dámy, které se latinskoamerickým tancům věnují kdekoli jinde a rády by se něco přiučily.

ProAm SALSA

28.12.2021

Lekce salsy s profesionálními tanečními partnery jsou oblíbeným cílem tanečnic-amatérek. Nabízíme lekce pro pokročilé i začínající klientky.