ZDARMA - už 16. 3.

06.03.2023

Nový ProAm kurz pro začátečnice startujeme ukázkovou lekcí ZDARMA. Čtěte dál...

ProAm je tanec s profesionálními tanečními partnery. Od čtvrtka 16.3. otevíráme nový kurz latinskoamerických tanců pod vedením skvělého a zkušeného lektora Marka Kypúse.

Abyste nekupovaly zajíce v pytli, rozhodli jsme se vás nechat první lekci vyzkoušet zdarma.

Jak na to?

Přihlaste se kliknutím na tlačítko níže.

Zaplaťte, platbu vám vrátíme.

Lekce ProAm jsou organizačně náročnější a lidé jsou trošku nezodpovědní, proto, když pořádáme lekce zdarma, vždy platbu vyžadujeme a tím si tak trochu pojistíme vaši účast, protože, znáte to (znám to i já), když nadejde den "D" přijde nám do toho třeba důležité kafe s kámoškou, nebo na mě dolehne strach a ostych, nebo cokoli jiného....a co se stane, když v tom nemám peníze??? Odpovíte si určitě samy.

Proto prosím po přihlášení zašlete 430,- (což je běžná cena jedné ProAm lekce) na náš bankovní účet 275432347/0300. Platbu vám vrátíme, pokud se lekce zúčastníte a nebudete chtít pokračovat v kurzu. Lekci můžete zrušit se 100% stornem max 48 hodin před lekcí. Nasmlouváváme taneční partnery a nechceme s nimi moc "zametat", chceme, aby k nám chodili tančit.

Když se rozhodnete v naší taneční family zůstat a naučit se více (sambu, chachu, rumbu, paso doble a jive) doplatíte zbytek do celkové částky 2200,-. A my se vás s radostí ujmeme :-)

Chcete více informací?

Přečtěte si TENTO ČLÁNEK.