VLAĎKA

27.09.2022

Vlaďka je majitelkou krásného obchůdku s dětskou obuví La Botka. Je jí 42 let, je maminkou dvou krásných dětí. Více...

VLAĎKA

42

MAJITELKA PRODEJNY

"Vlaďka patří ke skupině klientek, které začaly chodit na kurzy před Covidem. Prošly si všemi úskalími naší výuky - tancování v rouškách a rukavicích, rozdělování do několika sálů po šesti osobách a nakonec i online lekce, které v případě začátečníků roztřídí dav na ty, kteří fakt chtějí a kterým to nestojí za to.

Je podnikatelkou, manželkou a matkou a tanec se stal jejím aktivním odpočinkem, který určitě potřebuje každá z nás. Rozzáří taneční parket nejen svými výkony, ale hlavně svým úsměvem. Nikdo nepochybuje o tom, jak má tancování ráda."

Proč ses rozhodla pro tanec?

Dávný sen a vášeň, dostala jsem jako dárek a stala se z toho nádherná závislost.

Obávala ses něčeho, než jsi navštívila první lekci? Čeho?

Všeho! :D jak mi to ne/půjde, jací budou "profíci", že nikoho neznám, jestli mám vhodné oblečení..ale víc jsem se těšila :)

Co ti tanec přináší? (Když se rozepíšeš, budu mít z čeho čerpat)

Milion věcí ❤️ Hlavně radost. Totální relax a vyčištění hlavy, při tanci nelze myslet na nic jiného. Možnost projevit všechny složky mé osobnosti, emoce. Sebevědomí. Radost z pokroku. Někdy pocit marnosti, že to nikdy nebude dobré..a pak zas chuť makat, aby to bylo aspoň lepší. Formování postavy. Nová přátelství, kontakty. Chuť žít. Příležitost načančat se.

Co se ti na tanci s profesionálním partnerem nejvíce líbí? (Předpokládám, že kdyby se ti nelíbil, tak bys k nám nechodila :-))

Ten pocit, že jsme tým, že ve mně věří, že má chuť a trpělivost se mi věnovat a posouvat mě. A pak ten pocit, když se to povede a tančíme jako jeden..to se snad ani nedá popsat..taky to, že mi nic neodpustí, nutí mě makat. A když se podaří vybrat partnera, který je na stejné vlně, je tam kromě tvrdé dřiny i kopec srandy a spousta vyplavených endorfinů. Tanec s profíkem je úplně jiná dimenze.

Jaké máš cíle a ambice?

Pořád mám před sebou holky ProAmky, které tančí déle a mnohem lépe, nádherně. Chci se jim přiblížit. Nejvíc se chci ale tancem bavit a mít radost z toho, že třeba občas už zažiju pocit stání nad nohou, o kterém jsem dva roky jen snila 😂

Co na to tvá rodina a blízcí přátelé?

Všichni mi fandí, sklízím obdiv.

Doporučila bys ProAm ostatním? Zkus jednou větou, či sloganem vyjádřit proč.

KAŽDÁ ProAmka, kterou znám, tancem zkrásněla. Zeštíhlela, rozzářila se, získala nový náboj.

Co bys řekla o PRO partnerech?

Kluci jsou skvělí. Kromě toho, že nádherně tančí, se umí skvěle chovat, člověk se před nimi nemusí stydět, ani když je úplně poleno. Jsou to gentlemani a vůbec nevadí, že jsou třeba o generaci mladší..a ten můj? Ten je samozřejmě NEJ..😀 rozežene všechny chmury a přiměje mě dostat ze sebe maximum a to vše s úsměvem a vlastně jen tak mimochodem..

Jak se cítíš v Dance Studiu LIKE?

Studio miluju. Od první návštěvy. Člověk se cítí vítán, opečováván..jakoby přišel mezi přátele.. je to zdroj radosti a v každém detailu je poznat, že paní majitelka tam nechala srdce i duši a kdoví co všechno ještě ❤️😀 moc si přeju, aby studio fungovalo a prosperovalo a rozdávalo radost a sebevědomí dalším ženám ✌🏻