SAMBA s hvězdou Stardance Martinem Prágrem

27.01.2020

Jedinečná příležitost potkat se face to face s hvězdou Stardance, tanečníkem Martinem Prágrem, tanečním partnerem Gabriely Koukalové.

Workshop je rozdělen do dvou částí. V první části budeme tančit sambu. Druhá část bude vyhrazena "tiskové konferenci", tedy povídáním s Martinem o Stardance a o všem, co vás zajímá.

Taneční část má 60 min, povídací 30 min. Pro velký zájem proběhne akce ve dvou časech. První lekce proběhne 18:00-19:30, druhá lekce začne v 19:00 povídací částí a taneční část bude následovat v 19:30.

Workshop je vhodný pro všechny, kteří si chtějí zkusit tanec i pro ty, kteří už se tanci věnují. Martin je velmi zábavný, plný energie a umí taneční lekce vytvořit tak, abyste si je všichni dokonale užili.

Nemusíte se ho v žádném případě obávat. Martin je zvyklý učit tančit začátečníky, je našim stálým lektorem, působí u nás od založení našeho studia.

Těšíme se na vás!!!

Přihlašujte se přímo v rezervačním systému pod datem 16.2., nebo v tomto formuláři.

Na workshop můžete využít bodovou permanentku, budou vám odečteny 2 lekce a doplatíte 50,- v hotovosti.

Majitelky kreditových permanentek mají speciální cenu za věrnost - 250,-, která jim bude upravena po přihlášení.

Přihlášení provádějte v rezervačním systému studio-like.isportsystem.cz, pod datem 16.2., kde lekci najdete. Rezervaci potvrďte platbou zálohy 200,- na účet 275432347/0300, do poznámky uveďte SAMBA.