RESTART - TÝDEN OD 17.5.

14.05.2021

ZNOVU ZAČÍNÁME TANČIT!!!

Po primárním pátrání, co se smí a co ne, po dlouhém přemýšlení, jak se rozhodnout, padla tato volba. Upozorňuji, že ještě před půlhodinou jsem měla úplně jiný program. Učím se od naší vlády. Nevím, jestli je toto řešení, to nejlepší řešení, ale nejde o život, jde snad jen o týden. Tedy...

1)Otevíráme studio pro individuální lekce, můžete se zapisovat do systému. Vypadá to, že je tam už plno, ale to není plno, je to jen vyblokované kvůli povolenému počtu lidí.

2)Otevíráme některé lekce ŽIVĚ na sále. Proč zrovna tyto? Prostě moje rozhodnutí...aby bylo trochu bláznivého tancování, trochu techniky, trochu standardu a trochu cvičení. Omezený počet - 9 lidí. Tyto lekce nebudou přenášeny i online jako tomu bylo loni. Zhodnotila jsem, že to nebylo dobré řešení.

3)Některé lekce zůstávají v ONLINE režimu. Jednak kvůli vysoké průměrné návštěvnosti (na sál byste v takovém počtu nemohli), jednak kvůli většího počtu klientek z daleka, které preferují ONLINE.

4)ProAm semináře v příštím týdnu ještě nebudou, zatím jen sólové.

OBECNĚ:1) nesmí fungovat šatny a sprchy, 2) musíte být testovaní (max 72 h) nebo očkovaní (samotesty mám k dispozici). Milí zlatí, není to ideální, ale už je to aspoň něco!!! 

Přijďte si potančat, zase vás rádi uvidíme. ProAm kurzistkám zasílám maily s informacemi. Dnes jsem doplnila ledničku a nakoupila kokina, tak už přijďte!!!

Rezervace jsou nezbytné!

LIVE na sále

LATINO DANCE s Vendy

TECHNIKA LAT se Sabkou

BALLROOM BODY s Danielem

KRUHÁČ s Barčou

ONLINE doma

MOVE s Barčou

TECHNIKA s Radimem a Aničkou

about WOMAN s Viky