PROAM ZDARMA!!!

25.05.2021

Chcete si zkusit tanec s profesionálem jako ve STARDANCE?

Přinášíme vám opravdu jedinečnou příležitost. Lekce ZDARMA jsme už hodně dlouho nepořádali, rozhodli jsme se pro tento krok, abychom přiblížili dámám tuto krásnou disciplínu v poCovidovém období, kdy je prostě VŠECHNO JINAK.

ProAm vás zcela určitě přivede na jiné myšlenky, pomůže vám znovu se rozpohybovat, znovu se začít smát a hlavně znovu se pohybovat ve skupině lidí.

Ve spojení s tancem a hudbou jde o jedinečnou událost.

ProAm výuce se věnujeme 6 let a troufám si říct, že TOHLE je věc, kterou opravdu umíme. Máme kvalitní lektory a příjemné zázemí.

Lekce zdarma je ukázková. Budeme se "dotýkat" tanců CHACHA a WALTZ. Proč jen "dotýkat"? Protože vám chceme ukázat trochu standardu a trochu latiny a na klasickou plnohodnotnou výuku je samozřejmě hodina dost málo. Ale na to, abyste viděly, jak to u nás vypadá, vyzkoušely principy, jak to na lekcích chodí, poznaly naše "kluky" a rozeznaly standard od latiny, je to dostatečné.

Co očekáváme? Očekáváme, že se zamilujete a přijdete i týden na to, na klasickou lekci, kdy už bude na jeden tanec celých 60 minut. Tato lekce už samozřejmě bude placená.

Tyto ProAm workshopy budeme chtít pořádat i během prázdnin.

Kurzy plánujeme až na září, snad už nás žádná choroba nezastaví.

Přihlašování je NUTNÉ!!! A to ZDE.

Proč, když je to zdarma? protože potřebuji domluvit správné množství tanečních partnerů. Proto od vás budeme chtít zálohu na lekci 200,-, která bude vratná, při příchodu do studia. Komplikace? Máme zkušenost, že pokud už někam pošlete nějaké penízky, už vás žádná kámoška nestáhne v tu dobu na kafíčko, nebo vás zrovna nerozbolí hlava :-). Přiznejme si, že to tak prostě je. Partnery zaplatit musíme, ale je rozdíl, jestli jich zaplatíme 10 nebo 5. Zálohu zaplaťte prosím na 275432347/0300, do poznámky uveďte ProAm ZDARMA.

Tato akce je jen pro nové klientky.

Těšíme se na vás, ani nevíte, jak moc.

Sledujte nás na FB.