ProAm letní soustředění - ŠAKALÍ LÉTA

04.02.2020

Dovoluji si vás pozvat na tradiční ProAm soustředění. Začneme v sobotu 22.8. cca ve 14:00, končit budeme v úterý 25.8.  obědem. Přikládám odkaz na předběžný přihlašovací formulář. Co se týče tématu, zvažovala jsem Hair a Šakalí léta a přestože mám Hair velmi velmi ráda, Šakali nakonec zvítězili.Co to bude obnášet, to mě teprve bude napadat :-). Už jsem vytvořila kalkulaci, cena mírně vzrostla a to ze dvou důvodů. Jednak došlo k avizovanému zvýšení cen ze strany Freudu a pak jsem se rozhodla, že těm našim hochům zaplatím i practisy, doteď je s vámi tančili zadarmo. Cena je tedy 6650,-. Doufám, že důvody jsou pro vás pochopitelné a akceptovatelné. Opět pro vás chystáme nějaká příjemná překvapení, ale ta jsou v jednání, tak zatím nebudu plašit.

Info pro nové zájemkyně: v ceně je ubytování, plná penze a pravidelné vedené lekce + practisy. Individuální lekce jsou ve vaší vlastní režii. Obvykle máme i nějaké přídavné služby, např. masáže, ty jsou také ve vlastní režii. Přesný program bude později, ale tančíme od rána do večera, vlastně noci :-)
Odkaz na přihlášení https://docs.google.com/forms/d/1YePqsWsocMAFhztv_2aRq6YAlX6CYqcUSqCLwOyl15A/edit
Pokud už chcete přicházet s platbami záloh, budu chtít 2000,- na účet 262360452/0300. Pozor, jde o jiný účet, než ten běžný, na který platíte permanentky a kurzy. Tento účet byl loni vytvořen pouze pro soustředění. Děkuji všem a budu se těšit na záživné 3 dny ve Freudu.