ONLINE SEMINÁŘE na fb

30.10.2020

Máme tady COVID verzi výuky. Nic nenahradí verzi osobní, ale nouzový stav se prodlužuje a my stále přemýšlíme, jak na to, abychom mohli pracovat a samozřejmě taky získat alespoň nějaké peníze na udržení provozu.

Po přihlášení v rezervačním systému na konkrétní lekci vás přidám do soukromé události na FB (je třeba mít FB profil!!!)

Zaplatíte buď kreditem nebo se vám vstup odečte z permice (bodovky budu upravovat na dvojnásobný počet vstupů) nebo vás požádám o zaslání na účet 275432347/0300. Stačí třeba po týdnu, pokud plánujete účast na vícero lekcích.

Do události se tedy dostanou jen ti, kteří budou přihlášeni v systému.

V příslušný čas si jen otevřete FB a vyženete rodinu do jiných místností, aby vás nerušili.

Pokud se vám nechce tančit u obrazovky, přesto byste nás rádi finančně podpořili, můžete se přihlásit, zaplatit a FB neotvírat, anebo jen koukat, to je na vás.

Ráda bych, aby lektoři tuhle katastrofu přežili a neumřeli hladem. Někteří už si hledají brigády a co když se jim rozvážka jídla zalíbí a nebudou se chtít třeba vrátit??? :-)

Děkujeme vám za podporu a doufám, že i takto budou pro vás lekce přínosem.

P.S. lekce nebudou 60 minutové (bez přímého kontaktu s vámi by to bylo zdlouhavé), počítá s cca 40 minutami.

Abych mohla lektory vyplatit, minimální počet účastníků lekce je 6.

JAK SE PŘIHLÁSIT NA ONLINE FACEBOOK LEKCE

  • Je třeba mít FB profil. Pokud jste zapřísáhlí odpůrci sociálních sítí, můžete si vytvořit profil pod pseudonymem, facebook jinak vůbec nepoužívat, nezadat do profilu žádné informace a po covidu profil zase zrušit. Pseudonym ale napište do poznámky v rezervačním systému, ať vím, koho do události pozvat.
  • Zarezervovat se na příslušnou lekci v rezervačním systému studio-like.isportsystem.cz, a to nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce.
  • 24 hodin před lekcí všechny přihlášené pozvu na jimi vybranou lekci - přijde vám pozvánka do UDÁLOSTI - tuto pozvánku prosím potvrďte kliknutím na "ZÚČASTNÍM SE". Tímto si zajistíte, že lekci nepropásnete, facebook vás upozorní, že vás čeká vaše událost. Tímto také pomůžete mé evidenci - porovnání počtu "ZÚČASTNÍM SE" s počtem přihlášených v rezervačním systému.
  • Pokud se přihlásíte na lekci v kratším intervalu než 24 hodin, prosím, sledujte, zda vám přišla pozvánka. Kdybyste pozvánku ještě 2 hodiny před začátkem neobdržely, prosím, napište mi (messenger, sms 603357645).
  • PROSÍM, zkuste zkontrolovat své pozvánky na své lekce dříve, než 2 minuty před začátkem ☹. Na poslední chvíli se to špatně řeší a vaše lekce vám může "utéct".
  • Lekce můžete platit z permanentek (bodovka, ALL IN) nebo převodem na 275432347/0300 - stačí 1x za týden (pokud máte přihlášky na vícero lekcí v týdnu), do poznámky platby uveďte datum lekce a jméno lektora.
  • Děkujeme moc za váš zájem o lekce a za vaši podporu.