NOUZOVÝ STAV - STUDIO UZAVŘENO

08.10.2020

S lítostí vám musím oznámit, že od dnešní půlnoci (ze čtvrtka 8.10. na pátek 9.10.) až do neděle 25.10. bude zcela uzavřen provoz v Dance Studiu LIKE.
Čekala jsem na zveřejnění nějakého oficiálního stanoviska, protože mi nepřijde normální, abych se řídila tím, co se dočtu na Seznam.cz.
MZČR už zveřejnilo na svých stránkách nová opatření. Doufala jsem, že se vejdeme do "akcí do 10 osob", ale věta: "vláda zakazuje PROVOZ všech tréninkových zařízení" mi vzala veškerou naději.
Zrušte si prosím veškeré své rezervace v tomto období.
Co nezvládnete vy, udělám já.
Budu doufat, že po 14 dnech dojde alespoň k nějakému uvolnění, alespoň pro individuální lekce.
Všechny kurzistky prosím o trpělivost a víru v mou osobu a naši organizaci. Vaše kurzy se budeme snažit dokončit, jakmile nám to vládní nařízení dovolí. Pokud to nepůjde, zvolíme jinou formu kompenzace, je to v našem zájmu.
Zároveň přeji všem, kteří jsou v tom podobně jako já, aby jejich klienti vydrželi, nepodlehli depresím, neustrnuli u sledování televize a těšili se, až znovu všichni otevřeme. Přeji nám všem, aby se k nám klienti rádi vrátili.
Bohužel ani počasí nám teď nebude přát pro venkovní sportovní aktivity, i když ti otrlí by mi to určitě vymlouvali. Jelikož neexistuje špatné počasí pro sport, existuje jen špatně oblečený sportovec. S tancem je to ale trošku komplikovanější.
Leda bychom zavedli lekce "Dancing in the rain".
Lektory prosím, aby vzali v potaz toto nařízení a do studia nechodili.
Ani nevíte, jak je pro mě těžké takovou větu napsat.
Držte se, nepodléhejte chmurům a já doufám, že se brzy zase setkáme.
Vaše Dance Studio LIKE