LENKA KLIMENTOVÁ v Dance Studiu LIKE

13.05.2020

LATINO FEVER - Lekce tance v latinskoamerickém rytmu s prvky salsy, merenge, reggaetonu, zumby a jiných pod vedením skvělé tanečnice a lektorky, která zavítala do ČR jen "díky" koronavirové karantény. Jinak žije a pracuje v Polsku, kde je celebritou a to z důvodu účasti v polské verzi Stardance. Lenka je také manželkou Jana Klimenta, skvělého tanečníka, trenéra a porotce a několikanásobného vítěze polské verze Stardance. Pro tyto lekce lze použít bodovou permanentku. Ve středy 20. a 27.5. v 18:00. Rezervace ZDE. Jak Lenka tančí? Podívejte se.

STRONG - Dynamické cvičení bez náčiní se silovými a kardio prvky. Více spalovat snad ani nemůžete. Hodinová lekce je rozdělena na 4 části se stoupající obtížností. Začíná se rozcvičkou, končí posilováním (břicho, zadek) a protažením. Choreografie se opakuje vždy na dvě strany. Nic se nedělá pomalu dopředu a pak na ostro. Hned se jede plnou parou, ale nejde o taneční choreografie. Taneční obuv a sukýnku nechejte doma, přišel čas na tenisky a legíny,. přiberte si ručník.

Pocit vítězství a nával endorfinů po lekci zaručujeme!

Tuto lekci nám přináší lektorka Lenka Klimentová, která je Češka, ale už 11 let žije v Polsku se svým manželem, tanečníkem Janem Klimentem, se kterým tvoří mediálně velmi známý pár, protože jsou oba dva velmi úspěšnými účastníky polské verze Stardance.

Lenka se věnuje již 8 let fitness ve Varšavě, kde se snaží kombinovat své taneční umění s láskou k cvičení. Lekce STRONG je její nejoblíbenější.

Na tuto lekci můžete použít bodovou permanentku. Jak vypadá STRONG? Podívejte se. Rezervace ZDE.