LATINO DANCE - ZDARMA

04.04.2022

Zkuste si lekci LATINO DANCE, než se rozhodnete navštěvovat kurz.

Na lekci ZDARMA se vám předvedou obě lektorky, které se jinak na lekcích střídají. A to Anna Slouková (finalistka MČR v latinskoamerických tancích 2022) a Viktorie Kaszubová (semifinalistka stejné prestižní soutěže).

Lekce je sice ZDARMA, ale až po jejím absolvování. Je nutné ji zaplatit předem převodem a po absolvování lekce vám částku (200,-) vrátíme zpět, pokud budete chtít. V tento den totiž existuje jedinečná možnost zakoupit si permanentku na 5 lekcí za zcela výjimečnou cenu 750,- (původní cena 850,-) - může vám tedy být tato zaplacená lekce odečtena z ceny permanentky.

Proč tento krok?

To asi tušíte. Všichni jsou hrrr do přihlašování, protože to nic nestojí a když přijde den D, tak je zrovna rozbolí hlava, nebo je venku hezky, nebo jdou raději s kámoškou na kafe. Když v tom nejsou peníze, nezavazuje to a nás to pak mrzí, protože tomu věnujeme nějaký čas a energii.

Tuto lekci bych nazvala "slow dancing". Ne, že by byla pomalá. Spíše klidová, bez stresů, bez velkých nároků na vás, prostě pro vaši radost a dobrý pocit. Triko určitě propotíte.

Ne, že by ostatní naše lekce takové nebyly, ale my se hodně zaměřujeme na kvalitu výuky. Chceme dámy opravdu naučit dobře tančit. Ty, které chtějí, samozřejmě. To jsou lekce ProAm a SOLO lekce technické. To neplatí pro LATINO DANCE.

Jsou mezi námi i dámy, které se nechtějí zabývat tím, zda propnout špičku, nebo jak držet centrum těla, ale chtějí prostě TANČIT. Nehodlají soutěžit, nechtějí se příliš překonávat, nechtějí se deptat tím, zda položit chodidlo na vnitřní bříško nebo patu. A jsou horší, než ty ostatní? V žádném případě!!! Chtějí tančit a to je TO důležité.

Tato lekce je určena jim, protože tanec je radost, vášeň a přináší endorfiny ve velkoobchodním balení.

Lekce jsou dostupné jako OPEN CLASS, tzn. že na sebe nenavazují a tak vás ani k ničemu nezavazují.

Můžete je platit jednotlivě, nebo si pořídit bodovou permanentku (1500,-/10 lekcí/platnost 3 měsíce) nebo nově permanentku na 5 lekcí v hodnotě 850,- (11.4. za 750,-)

REZERVACE na lekci je nutná.