LATIN FEVER s Martinem Prágrem

07.09.2022

Nové kurzy tance pro dámy startujÍ v pondělí 3.10. Více...

S Martinem Prágrem jsme před 7 lety Dance Studio LIKE otvírali. Byl velkou oporou našeho týmu, jeho taneční lekce sršely energií a klientky ho zbožňovaly. Časem se naše cesty rozešly, Martinovi do života vstoupila spousta projektů včetně dvou ročníků STARDANCE (Simona Babčáková a Gabriela Koukalová). Přáteli jsme ale zůstali a přišel čas, kdy zase chceme obnovit spolupráci.

Martin je tanečník, který hýří nápady, neumí lenošit, neustále vymýšlí nové a nové věci, skvěle tančí a své taneční zkušenosti umí předávat a to jak úplným začátečnicím, tak pokročilým tanečnicím.

Taneční lekce budou v prodeji jako měsíční (4 návštěvy) kurz s tím, že první lekci v měsíci budete moci navštívit po zaplacení jen této jediné lekce (platba předem na účet 275432347/0300) - 230,-

Pokud se vám lekce bude líbit a rozhodnete se navštěvovat i další lekce, doplatíte si do celé hodnoty kurzu, jehož konečná cena je 800,-

Co k návštěvě lekcí potřebujete? Přihlásit se a chtít tančit, nebát se nových věcí a nehroutit se, že vám všechno hned nepůjde. Těšit se na odreagování se od běžných starostí a trápení. Tanec je umění, tanec je sport, ale tanec je také terapie. Kombinace pohybu a hudby je všelékem.

Co na sebe?

Co chcete... Legíny, tepláčky, sukýnky, šatičky...vše je povoleno. Co se týče obuvi...naboso to není dobré (občas tříska, máme tady parkety), ponožky kloužou, baleríny padají z nohy. Jinak je to na vás. Lyžáky si neberte!!!

Rezervace ZDE.