Kurz latinskoamerických tanců ProAm pro začátečnice znovu vypsán od 6. února

22.01.2020

Kurz tance s profesionálními tanečními partnery pro úplné začátečnice.

Co znamená zkratka PRO-AM? Tak jako v golfu jde o kombinaci páru (v golfu "flightu"), kde jeden je profesionál a druhý je amatér. V tanci to je vesměs tak, že profesionál je muž a amatér dáma. A to dáma jakéhokoli věku, barvy kůže, tanečních předpokladů, povolání, či postavy.

V tomto systému jde o jediné - CHTÍT TANČIT.

Tyto kurzy jsou pro nás tou nejhlavnější náplní. Máme spoustu zkušeností, dostatek kvalitních profesionálních tanečních partnerů a velké množství skvělých výsledků. Zní to trochu jako chlubení, ale po dvou letech působení našeho studia a výsledcích z tanečních PRO-AM soutěží a také z referencí dam, které u nás tančí, si to snad už můžeme dovolit takto napsat.

Standardně jsou napočítány dvě dámy na jednoho profi partnera, pravidelně se střídají. Během lekce se všechny dámy prostřídají také se všemi tanečními partnery. Nikdo není k nikomu násilně přiřazen.

Tento systém již máme vyzkoušený a skvěle funguje.

V ceně kurzu je také pitný režim a malé ovocné občerstvení.

Profi partneři zde nejsou proto, abyste se jich obávaly. Ano, jsou to většinou jedni z nejlepších tanečníků v ČR, ale jsou to také zkušení lektoři ProAm, naučeni se vhodně chovat, být trpěliví, taktní, shovívaví. Moc dobře vědí, že vy se jdete hlavně bavit.

Tento kurz začíná ve čtvrtek 6. 2. v 19:00. Náplní kurzu bude výuka levelu BRONZE. Videa variací najdete pod tímto názvem na webu. Nový kurz bude zahrnovat 14 lekcí:

6. a 13. 2. - SAMBA

20. a 27. 2. - CHACHA

5. a 12. 3. - RUMBA

19. 3. - PRACTISE 3 TANCŮ

26. 3. - SALSA společná s ostatními kurzy

2. a 9. 4. - PASO DOBLE

16. a 23. 4. - JIVE

30. 4. - PRACTISE 5 TANCŮ

7. 5. - ZÁVĚREČNÁ společná s ostatními kurzy

S dotazy nás neváhejte kontaktovat na 603 357 645.

Cena kurzu: 4 800,- , záloha 2000,- splatná do 3.2., doplatek na první lekci.

Během kurzu máte nárok na jednu kompenzaci zameškané a 48 hodin předem omluvené lekce, a to formou individuální lekce, tzv. "náhrada".