SMÍM PROSIT? TANGO! 

24.07.2022

Příležitost pro všechny, kteří chtějí začít tančit a nemají partnera. ÚTERÝ 8. srpna 20:00. V tento den organizujeme i lekci JIVE, v 19:00. Lekce tance s profesionálními tanečními partnery pro úplně nově příchozí dámy bez tanečních zkušeností. Více...

1) Nemáte partnera, který by s vámi tančil?

2) Tanec se vám strašně, ale strašně líbí, ale jste "dřevo" a tak se do toho raději nepouštíte, ačkoli byste to moc rády zkusily?

3) Kdysi kdysi jste tančily a pak přišly děti a práce a starosti a nebyl čas a teď si myslíte, že už vám ujel vlak?

4) Když koukáte na Stardance, tancují vám nožičky?

5) Nebaví vás sport, ale pohyb máte rády?

6) Hledáte změnu, protože jste unavená životem?

7) Potřebujete zhubnout?

ODPOVĚDĚLY JSTE SI NA NĚKTEROU Z OTÁZEK ANO?

Přijďte si zkusit ProAm. Pro - znamená profesionál, AM - znamená amatér. Je to jako ve STARDANCE, akorát celebritou jste vy a my máme ty profi tanečníky.

Během sezóny pořádáme ProAm kurzy, ale v letním období nabízíme jednorázové lekce, které jsou příležitostí pro to ZKUSIT SI TO A UVIDĚT :-)

K ničemu se nezavazujete. Prostě přijdete jednou a dost. Nebo přijdete, zkusíte a pak už tady budete mít přechodné bydliště jako mnohé z našich klientek. Protože ProAm trochu zavání závislostí.

Protože na ProAm lekce se nasmlouvávají partneři, máme striktně dané podmínky pro platby.

Lekci je nezbytné zaplatit převodem předem (275432347/0300 - do poznámky: smim prosit).

Částka podléhá 100% stornu 48 hodin před plánovanou lekcí (partner je domluvený a musí být také zaplacený)

Lekce probíhají v režii 2 na 1, tzn, že u jednoho PRO tanečníka se střídají 2 AM tanečnice. Pravidelně se střídají, hlavní lektor celou lekci řídí, systém je propracovaný do nejmenších detailů.

V letním období často dochází k nedostatku partnerů (dovolené, soustředění...), proto si vymezujeme právo v případě nouze upravit systém na 3 na 1. V tomto případě vám bude také upravena cena na 360,-. Děkujeme za pochopení.

CO NA SEBE?

V čem se dobře cítíte a sama sobě líbíte.

CO NA NOHY?

Co není vhodné: naboso (máme staré parkety), ponožky (kloužou), mohutné tenisky (nemáte cit v chodidle), baleriny a lodičky bez pásku (padají z nohy) a samozřejmě žádné nazouváky.

Koukněte se na náš FB a YOUTUBE a uvidíte, jak tady žijeme :-)

Přihlašování na lekci ZDE.