ADRIANA

11.10.2022

Adriana pracuje jako referentka fakturace a patří k těm mladším mezi našimi klientkami, je jí 28 let. Krásná usměvavá dívka, či chcete-li mladá žena, je s námi téměř od začátku. Přečtěte si, co vám chce na sebe prozradit. Více...

ADRIANA

28

REFERENTKA FAKTURACE

"Na Adri bylo hned od začátku vidět, že tanec miluje a provází ji životem od dětství. Líbí se mi, že si pro něj v životě našla cestu, která jí vyhovuje. Nehodlá se tance vzdát, ale je mladá a život jí přináší i jiné nabídky. Proto neobětuje tanci úplně všechno. Tančí pravidelně, jednou týdně, ráda si zasoutěží (často zvítězí), ale nemusí startovat na každé soutěži. Je to taková naše stálice, která září jako sluníčko."

Proč ses rozhodla pro tanec?

Vždy jsem tanec milovala a nehodlala jsem se ho vzdát. Je to pro mě vyjádření hudby a sebe sama.  

Obávala ses něčeho, než jsi navštívila první lekci? Čeho?

Ano, ač to tak nemusí působit, stydím se, hlavně když mi něco hned nejde. 

Co ti tanec přináší?

Tanec mi přináší radost a svobodu. Tancuju od malička, vedla mě k tomu maminka a společně se sestrou nás to uchvátilo. Tancuju tedy téměř celý svůj dosavadní život a jak tvrdím - dokud to budu zvládat fyzicky, tak nechci přestat. Konkrétně ProAm teď zbožňuju, mám perfektního tanečního partnera, který se mě snaží posouvat dopředu a zlepšovat se, zároveň umí pochválit a je neskutečné kolik profesí a různých lidí se zde potkává a stává se i přáteli. A také mám báječného životního partnera, který mě v tanci podporuje, jezdí fandit na soutěže a ví, že to pro mě moc znamená. Tanec je tedy pro mě opravdu radostný koníček a taky dobrodružství.

Co se ti na tanci s profesionálním partnerem nejvíce líbí? (Předpokládám, že kdyby se ti nelíbil, tak bys k nám nechodila :-))

Našla jsem k sobě skvělého tanečního partnera, se kterým si rozumíme i na osobní rovině a to je naplňující. I díky němu mě tedy ProAm nepřestává bavit! Navíc je i skvělý tanečník, tudíž ať už vymyslí jakoukoliv figuru, tak vím, že s ním to zvládnu. 

Jaké máš cíle a ambice?

Můj cíl je nepřestat tancovat a nepřestat mít tu radost z tance, což se mi zatím daří. 

Co na to tvá rodina a blízcí přátelé?

Rodina mi fandí a podporuje mě. Maminka je skoro na každé soutěži fanouškem, to stejné přítel. U přítele si toho o to víc vážím, protože ne každý chlap by to zvládnul. A ten můj si ještě s tanečníkem rozumí - výhra!

Doporučila bys ProAm ostatním? Zkus jednou větou, či sloganem vyjádřit proč.

ProAm doporučuji všemi deseti! Pokud má člověk rád pohyb a nové výzvy, ať jde do toho! Je to osvobozující a vypnete hlavu od všech všedních starostí...soustředit se budete jen na kroky a propnuté nohy 😀 

Co bys řekla o PRO partnerech?

Jak jsem zmiňovala výše, já natrefila na toho pravého i co se týká osobní roviny. Ale troufnu si říct, že každá z nás si vybere podvědomě takového, aby si s ním sedla. Naši PRO partneři jsou jedni z nejlepších tanečníků v ČR a za mě jsou všichni skvělí, že s námi tancují - ať už základy nebo se s námi vrhnou do větších výzev, zvládají to skvěle!