JITKA

27.09.2022

Jitka pracuje jako učitelka. Je jí 59 let. Někteří z našich profi partnerů jsou jejími bývalými žáky. Co všechno Jitka zvládá se dočtete dále...

JITKA

59

UČITELKA

"Jitka je energická žena, která popírá datum v občanském průkazu. Tančí s obrovským nasazením a v lecčem předčí mnohem mladší dámy ve všech oborech. Na taneční lekce přijíždí na kole a odjíždí ještě na jógu nebo lekce stepu.

Je na ní vidět, že nechce být obětí tance, ale chce si jej užívat a uvědomuje si, že není jen tanec, ale existuje spousta zábavných činností, které je třeba poznat. Lekce si pečlivě vybírá. Chce se učit i bavit. Je prostě součástí naší taneční rodiny. Zapojuje se i do skupinových choreografii, tzv. LADIES FORMACÍ. Nesoutěží tedy jen v ProAm v páru s profesionálním partnerem, ale vystupuje a soutěží také jako členka formací."

Na otázky sice odpovídala velmi úsporně, ale zkusím její odpovědi trochu rozvést."

Proč ses rozhodla pro tanec?

Protože mě baví. -"krátká odpověď, ale všeříkající 😊"

Obávala ses něčeho, než jsi navštívila první lekci? Čeho?

Ne. -"tato odpověď mě vůbec nepřekvapila. Naše Jitka má prostě pro strach uděláno. Nebojí se vlka nic 😊"

Co ti tanec přináší? (Když se rozepíšeš, budu mít z čeho čerpat)

Radost ze života. -"a to je přesně to, proč tady naše studio je. Chceme, aby ženy jakéhokoli věku našly v tanci zalíbení."

Co se ti na tanci s profesionálním partnerem nejvíce líbí? (Předpokládám, že kdyby se ti nelíbil, tak bys k nám nechodila :-))

Výborné vedení a užitečné rady.

Jaké máš cíle a ambice?

Protancovat se životem. - "taky vám přijde, že to je krásný cíl?"

Co na to tvá rodina a blízcí přátelé?

Už si zvykli. - "to sice nezní příliš optimisticky, ale hovoří to za vše. Chvilku to trvá, než si rodina zvykne, že najednou nejste pořád doma, že se vlníte u sporáku, že si zničeho nic kupujete síťované punčocháče, ale netrvá to dlouho a poznají, že spokojená žena je životní štěstí pro celou rodinu 😊"

Doporučila bys ProAm ostatním? Zkus jednou větou, či sloganem vyjádřit proč.

Nádherná atmosféra, kamarádské vztahy, profesionální přístup. -"je pravda, že se tady potkají podobně praštění lidé. Je příjemné potkávat se na parketě s lidmi více generací, kdy si všichni mají co říct. Samozřejmě, že všichni nejsou najednou kamarády na život a na smrt. Vždy se najdou takoví, kteří si rozumí více a méně, ale společné téma je jasné."

Jak na tebe působí Dance Studio LIKE?

Taková velká taneční rodina.