Jako ve STARDANCE - rychlokurz ProAm

15.11.2019

Sledujete Stardance?
Fandíte tanečníkům?
A víte, že si můžete taky zatančit jako hvězdy ve Stardance?
Stardance pro VÁS se jmenuje ProAm. Je to koncept, kdy jednoho v páru tvoří amatér a druhého profesionál.
Naše studio se věnuje ProAm kurzům už pátým rokem, ale poprvé právě teď nabízíme RYCHLOKURZ latinskoamerických tanců (základních figur) v jednom dni.
Pokud se vám tancování zalíbí, můžete se pak dále rozvíjet v běžném kurzu od nového roku.
Rychlokurz proběhne v neděli 1. prosince, 9:00-16:30. Naučíte se základy tanců samba, chacha, rumba a jive. A zaplatíte za něj 2000,-
V kurzu je vždy pro 2 amatérky připraven jeden profesionální partner, u kterého se amatérky střídají. Střídání je velmi rychlé, stihnete se tak tak vydýchat 😊.
Nezáleží na vašem věku, konfekční velikosti, ani na vašem talentu. Pro nás a pro tanec je důležité, abyste CHTĚLA tančit.
Rezervace pro tento kurz i ostatní kurzy je nezbytná. Počet míst je jednak omezen, jednak je nutné znát počet zájemkyň pro domluvu s profi partnery.
Rezervaci provádějte na studio-like.isportsystem.cz pod příslušným datem. Pro dotazy použijte buď mail studiolike.proam@gmail.com nebo telefonní číslo 603 357 645. Tančíme v Ostravě-Mariánských Horách. 
Pokud máte tanec v šuplíčku "nesplněný sen", je nejvyšší čas si tento sen splnit.
Těšíme se na vás. Podívejte se.

Už 5 let pozoruji, co tanec s ženami provádí. Velmi často k nám přichází dámy unavené a zklamané životem. Jsou to ale ty, které se nevzdávají a věří, že existuje cesta. Nejsme zaopatřovací ústav. Do kurzů přichází i ženy mladé, krásné, sebevědomé a spokojené se svým životem, jen jim prostě chyběl tanec, ale chápejte, ty nejsou pro reklamu ten správný příklad, že jo? Mnohem lépe se prezentuje síla a role tohoto sportu-umění právě na těch, které hledají kotvičku. Je úžasné pozorovat jejich přerod. Z šedých myšek na femmes fatale. Ze zasmušilých postav se shrbenými zády na tanečnice se vztyčenou hlavou a přímým pohledem. Nejde o zázrak. U někoho jde o rychlý proces probuzení někoho, kdo v nich kdysi byl, ale schoval se. U jiných je to proces delší a ne tak markantní, ale je tam. Já hlavně zase vidím ty 18leté maturantky. Svítí jim to z očí a jsou krásné jako tehdy. Přeháním? Nevnucuji vám to, jsou to moje pocity. Tak to vidím já. I když tanec mnohdy bolí, přináší proti bolesti náklaďák všeho pozitivního. Jsem ráda, že jsem ho před 6 lety našla. Příští rok mi bude 50. Nedám na ty kecy, že věk je jen číslo. Už nikdy nebudu vypadat jako třicítka, ani chovat se jako třicítka, nebudu mít ani fyzičku jako třicítka, ale hrát golf a tančit můžu pořád. A golf mě nebaví