ProAm for FUN

25.06.2021

Podle ohlasů se vám tyto lekce momentálně líbí nejvíce. Chápeme to. Po Covidu se všichni potřebují spíše odreagovat a tyto lekce k vyčištění hlavy slouží. 

Jsou velmi náročné pro lektory. Každá lekce vyžaduje svou vlastní choreografii s nápadem, či nápady. Ale to naši lektoři umí. Lekce nejsou určeny pro dámy, které NIKDY netančily. Respektive nelustrujeme je, mohou si to zkusit, ale pravděpodobně lekce nesplní svůj účel. Jinak se lekcí mohou účastnit všechny dámy, které kdy "přičichly" k latině či standardu.

Dámám, které chtějí s tancem začít, doporučujeme lekce ProAm NEWCOMER.

Kdy se lekce konají? O prázdninách velmi nepravidelně. Sledujte náš REZERVAČNÍ SYSTÉM, tam si můžete vybrat z možnosti BASIC (začátečnice), ADVANCED (pokročilé) nebo ALL (smíšená skupina). Doporučujeme si v liště najít sekci "štítky" a vybrat si, co vás zajímá. Lekce ProAm trvá 60 min a stojí 400,-. Na parketě je připraven jeden partner pro dvě klientky. Pravidelně se střídají.

ZDE jsou termíny lekcí: 1.7./19:00/ALL, 15.7./20:00/ALL, 20.7./19:00/ALL, 27.7./19:00/BASIC, 29.7./19:00/ADVANCED

Na lekce je NUTNÉ se rezervovat!!! Sledujte rezervační systém, protože prázdniny bývají nevyspytatelné a může docházet ke změnám. Přihlašujte se včas, protože pokud nebude dostatek účastnic, lekce se budou rušit, což během školního roku neděláváme. Děkujeme za pochopení.