CHRISTMAS PARTY ONLINE

16.12.2020

Milé příznivkyně, příznivci našeho tanečního studia,

O tom, že doba není jednoduchá, se mluví celé dny, nebudu to znovu rozvádět. U nás je situace trošku horší v tom, že svou činností uspokojujeme zbytné potřeby. Takže při uzavírání jsme první na řadě, při rozvolňování poslední.

Mrzí nás to v tuto chvíli mnohem více v tomto předvánočním čase. Loni jsme se touto dobou každý večer loučili s našimi kurzistkami na závěrečných lekcích, které měly charakter malých či větších večírků.

Rozdávali jsme dárky, na kterých jsem si dávala záležet, chystali program, zdobili sály a "provokovali" sousedy 😊

Letos se samozřejmě žádná z těchto příjemných události nekoná.

Přesto jsme se rozhodli vám všem připravit zábavu, a to u vašich obrazovek (mobilů či počítačů, z televize nás ještě neoslovili 😊)

Naší silnou parketou je atmosféra u nás ve studiu. Jsme pyšní na to, že se u nás lidi cítí dobře a to se velmi těžko přenáší online. Přesto se o to pokusit chceme. Btw do ONLINE seminářů se nám taky nechtělo a teď už jedeme bez mrknutí oka.

Neumím nabízet věci, kterým nevěřím. Všichni na mě poznají, když něco propaguju z donucení, nebo si nejsem moc jistá. Proto to buď nedělám, nebo se maximálně snažím onu propagovanou událost "vytunit" tak, abych byla přesvědčena o jejich kvalitách.

Včera mi jedna kamarádka-klientka říkala: "Tobě úplně jiskří oči, když o tom večírku mluvíš, to je hezké"

Taky jsem se přichytila při jemném pocitu chvění-radosti-těšení, jak se s tím popereme.

Co mě ale naplňuje jistotou, že to bude fajn? Aktivita našich lektorů!!! Kluci pro vás natáčejí Vánoční tanečky, komunikují s imaginárními klienty na lekcích, naučili se hovořit sami se sebou a teď hýří nápady, co všechno by se mohlo připravit pro online vysílání.

Cítím jejich velkou sounáležitost a podporu. Žijí s námi, to je moc hezké.

Takže vás chci na náš večírek v pátek 18.12. pozvat. Večírek je zdarma. Je ovšem nezbytné, abyste se přihlásily v rezervačním systému přímo zde: https://studio-like.isportsystem.cz/#activity13532.

Proč? Protože vám pak budeme moci poslat přihlašovací údaje do aplikace ZOOM, kde budeme vysílat. Protože už tomu investujeme hodně energie a chceme mít hezký pocit, že je u svých domácích obrazovek více než jen 10 očiček. Protože budu muset investovat nějaké penízky do rozšířené verze ZOOM, aby se nám nevypínala vždy po 30 minutách (což verze ZDARMA dělá) Protože vám pošlu i zpracované pokyny k instalaci ZOOM aplikace, abyste netápaly a mohly se jednoduše připravit. K dispozici bude i HELP DESK v podobě Honzy Válka na telefonu.

Nebudeme dělat žádnou prezenci, můžete se připojit kdykoli, můžete s námi komunikovat, ale nemusíte, můžete jen koukat.

Co vás bude čekat?

Povídání, vzpomínání, vrátíme se Pod sprchu, ale trochu jinak, bude se tančit, samozřejmě, scénky, soutěže pro lektory, tipovací soutěže, kvíz, fotky, videa, a taky TOMBOLA. V televizi se tomu říká "komponovaný pořad".

Lístky do tomboly můžete zakoupit zde: https://studio-like.isportsystem.cz/#activity13534

V TOMBOLE samozřejmě můžete vyhrát zajímavé ceny, ale můžete touto formou také jen podpořit naše studio.

V tombole vás budou čekat jak hmotná, tak nehmotná překvapení!!! Prozradím třeba, že lektoři věnovali poukazy na lekce zdarma.

Těšíme se na vás a prosíme, přihlaste se co nejdříve, uděláte nám RADOST.

Přeji vám Vánoce, které vás potěší a v novém roce vše lepší než letos. Mějte se hezky.

Vaše Romana a lektoři