CESTA KOLEM SVĚTA

02.01.2021

Toto je malé blikající světýlko na konci našeho tunelu.

Můžete se přidat do týmu svého oblíbeného lektora, nacvičovat choreografii, kterou on vymyslí, podílet se na výběru kostýmů a nakonec všechno spolu se svým týmem ukázat na akci, o které zatím nic bližšího nevíme. Nemůžeme v tuto chvíli určit ani datum, ale můžeme to zkusit...třeba 3.4.? Takový opožděný APRÍL?

V této době se těžko termíny plánují ☹

Nácviky budou probíhat dle situace buď online, nebo na sále. Proto je počet u jednoho lektora omezen na 9, abyste v případě rozvolnění mohli na sál všichni najednou. Cena zá 60 min nácviku bude 100,- bez ohledu na to, zda to bude online nebo na sále.

Pokud nám osud bude přát, vše proběhne jako naše klasické večírky. Pokud ne, show se postupně natočí a prezentovat je budeme v uzavřené skupině na FB (nouzová varianta).

Termíny nácviků si budou s vámi domlouvat jednotliví leadři týmů, jako loni.

Přidat do týmů se mohou všichni, kdo chtějí!!!

Tzn, že nejen skalní návštěvnice studia, ale i příznivkyně, které nás začaly navštěvovat nedávno. Jde hlavně o zábavu!

Proč tohle?

Protože jsme chtěli trošku to zase provětrat něčím, na co bychom se mohli těšit. Protože vás zase něco spojí. Protože budete zase vymýšlet, vyrábět, přemýšlet, domlouvat se, tvořit... Protože teď je to třeba, si myslím.

A proč Cesta kolem světa?

Loni jsme moc necestovali, pravda, tak si to můžeme vynahradit. A to téma je TAK hravé. Pánové si svou destinaci VYLOSUJÍ. Pak se mohou touto zemí inspirovat při výběru muziky, charakteru tanců, kostýmů, názvu choreografie. Prostě se s tím dá hoooodně čarovat.

Tak co? Rozjedeme to?

Nejdříve budeme potřebovat vědět, s kým budete chtít "cestovat". Přihlaste se prosím pomocí tohoto formuláře. Přihlašujte se prosím do 15.1. Pak dáme klukům chvilku na přípravu a můžeme začít!!!

Kdyby vám v seznamu chyběl některý z lektorů, je to proto, že zatím nereagovali všichni. Kdybych měla čekat na všechny, nerozjedu nic. Takže pokud se bude chtít ještě některý z lektorů přidat, přidám ho 😊, můžete toho svého vyvoleného, kterého tam nevidíte, trošku pošťouchnout 😊