CASA de DANZA vol. 2

07.02.2024

Víkendový pobyt s karibskými tanci proběhne 3.-5.5.2024 v RS Bílá holubice v Moravici-Mokřinkách.

Tentokráte s nikým lepším, než s Michalem Kurtišem!!!


Ano, tento skvělý tanečník a dobrý kamarád našeho tanečního studia přijal naši nabídku a ujme se vedení tanečních lekcí na druhém Lajkovském karibském víkendu.
Vzhledem k tomu, že některé tanečnice evidentně mají silnou vazbu na vedoucího lektora z podzimního víkendového pobytu, který byl bohužel nucen ze soukromých důvodů nabídku lektorství odmítnout, jako zázrakem se uvolnilo pár míst pro dámy, které na podzim tančit nebyly.
Jde o ProAm víkend, to znamená, že k dispozici budou profesionální taneční partneři.
Nebudete tedy tančit samy, ale hezky v páru.

Víkendový pobyt proběhne v termínu 3.-5.15.5.2024 v RS Bílá Holubice v Moravici-Mokřinkách.

Pro pobyt je rezervována vila pro 19 osob, která nabízí naprosté soukromí. Proto CASA de DANZA - taneční dům. Je tam moc hezká kuchyňka se společenským prostorem pro večerní posezení. Pokoje jsou "lidovka", ale mají rekonstruované koupelny. Obvykle tam jezdí školky v přírodě, takže hotelový look to nemá. Loňský podzimní pobyt měl skvělé ohlasy, všem se moc líbil, proto bychom jej rádi pro vás uspořádali znovu. 

Součástí areálu je hlavní budova s restaurací, venkovní terasou a ještě další vilky a také malá tělocvična (cca jako náš malý sál), kde budou probíhat taneční lekce, v případě možnosti mohou lekce probíhat přímo v restauraci nebo třeba, když bude hezky, i venku.

CENA POBYTU - 4800,-

Co je v ceně?

UBYTOVÁNÍ - 2 noci

STRAVA - plná penze (pátek večeře-neděle oběd)

PROGRAM - 3x90 min workshop + 2x90 min večerní taneční party
V ceně nejsou případné individuální lekce.