BÍLÉ VÁNOCE - VEČÍREK

06.12.2019

Tak se nám to blíží... Zase po roce budou Vánoce. Někdo se moc těší, někdo to jen snáší. Na co se ale většinou všichni těší jsou Vánoční večírky. Ten loňský u nás pořádali kluci. Pamatujete? Takže i letos organizaci večírku přebírají Marek Kypús a Daniel Jurča. To se máte určitě na co těšit!!!
ZVEME tedy všechny klientky i těch pár klientů a to i bývalé i současné, aby se zase přišli k nám podívat. Zveme také všechny naše lektory. Jaký bude program?
Akce proběhne ve čtvrtek 19. 12.
18:00 - Latin For Fun (tato lekce proběhne jako každý čtvrtek, jde o běžnou placenou lekci, jinak bych přišla na buben 😉👈
19:00-20:30 - ZÁVĚREČNÁ ProAm kurzů LAT (bronze, silver, gold a gold open)
20:45-21:15 - ProAm practise STT
21:25-21:40 - Hustle s Kypem a Jájou (co se naučili v Bostonu)
21:40-22:35 - ProAm practise LAT
22:35-23:00 - Program pro všechny
23:00-to se uvidí - volná zábava
Z toho plyne...vemte si na 20.12. nejlépe DOVČU nebo počítejte na pátek se sick day.
DŮLEŽITÉ:
Večírek bude probíhat během celého programu v prostorách recepce, spol. místnosti atd. Takže, když se nebudete chtít zúčastnit některých programů na hlavním sále, můžete být jinde a zvesela se bavit :-)
Tzn. Večírek NEzačíná AŽ 23:00. Přijďte dělat diváky na STT practise, na LAT practise, přijďte si zkusit Hustle s Markem a Jájou, přijďte na Latin for Fun a pak zůstaňte.
KDO CHCE BÝT SPONZOREM?
Máme novou podlahu a nový sál a už nemáme zase tolik na ostatní věci. Takže pokud se mezi vámi najde někdo, kdo by se chtěl podílet na investici na občerstvení (čti alkoholu a nealka), ozvěte se Danielovi. Chceme zamezit tomu, abyste přinášeli něco, co už bude koupené, nebo abychom nakupovali něco, aniž bychom věděli, že to přinesete vy. Představa je taková "ahoj Dane, přinesu basu piv". Dan si to zapíše a my budeme vědět, že už máme dokoupit ne 6 bas, ale jen 5. Jasňačka?
Samozřejmě nebudeme evidovat každý pytlík brambůrek, nebo upečenou buchtu. Tyhle věci noste úplně klidně bez evidence, jako vstupenku. Moc a moc děkujeme.
DRINK TAXI: tak jako loni ukecáme někoho s autem, kdo bude za poplatek (ještě neurčený) rozvážet.
Těšíme se na vás všechny všechny všechny.
Jinak i grafickou přípravu vzal na svá bedra koloušek. Takže plakát vytvořil Marek Kypús!!!👏💪😍
DRESS CODE:
na celý program zní: BÍLÉ VÁNOCE!