Taneční partnery pro vás máme

 

ProAm kurzy

Co znamená zkratka PRO-AM? Tak jako v golfu jde o kombinaci páru (v golfu "flightu"), kde jeden je profesionál a druhý je amatér. V tanci to je vesměs tak, že profesionál je muž a amatér dáma. A to dáma jakéhokoli věku, barvy kůže, tanečních předpokladů, povolání, či postavy. V tomto systému jde o jediné - CHTÍT TANČIT. Zkuste si přečíst tento ČLÁNEK a určitě si představu u děláte. Tyto kurzy jsou pro nás tou nejhlavnější náplní. Máme spoustu zkušeností, dostatek kvalitních profesionálních tanečních partnerů a velké množství skvělých výsledků. Zní to trochu jako chlubení, ale po čtyřech letech působení našeho studia a výsledcích z tanečních PRO-AM soutěží a také z referencí dam, které u nás tančí, si to snad už můžeme dovolit takto napsat. Standardně jsou napočítány dvě dámy na jednoho profi partnera, pravidelně se střídají. Během lekce se všechny dámy prostřídají také se všemi tanečními partnery. Nikdo není k nikomu násilně přiřazen. Tento systém již máme vyzkoušený a skvěle funguje. V ceně kurzu je také pitný režim a malé ovocné občerstvení. Profi partneři zde nejsou proto, abyste se jich obávaly. Ano, jsou to většinou jedni z nejlepších tanečníků v ČR, ale jsou to také zkušení lektoři PRO-AM, naučeni se vhodně chovat, být trpěliví, taktní, shovívaví. Moc dobře vědí, že vy se jdete hlavně bavit. 

Kurzy PRO-AM jsou rozděleny do levelů podle výkonnosti: 

BRONZE - začátečníci (netanečnice "přímo z ulice", pouze s velkou chutí naučit se tančit) SILVER - absolventky kurzů BRONZE, nebo dámy, které už někdy tančily, rychle se chytají a učí GOLD - absolventky kurzů SILVER, pokročilé                                                                    DIAMOND - nejpokročilejší klientela, složité a náročné variace

REZERVACI NA KURZY PROVÁDĚJTE ZDE


Kurz pro pokročilé klientky, které navštívily náš kurz SILVER, nebo někdy někde tančily a jsou schopny se doučit variace SILVER levelu podle videí, které najdete zde:

Pokračující kurz ProAm pro tanečnice, které absolvovaly kurz SILVER. Do kurzu se mohou zapojit i klientky, které již absolvovaly kurzy v jiných studiích, či se cítí jako pokročilejší. Podmínkou je zvládnutí sestav levelu SILVER, odkazy najdete níže.