PRÁZDNINOVÉ SOLOVKY

Lekce jsou naplánované téměř každý čtvrtek, ale plán je trochu předimenzovaný, nepředpokládáme, že všechny lekce proběhnou. Lze jen těžko odhadnout, kolik z vás nedovolenkuje.

Proto se prosím na lekce VČAS přihlašujte přes REZERVAČNÍ SYSTÉM, abychom měli představu, zda lekci uskutečnit nebo zrušit.

Po přihlášení prosíme o platby předem převodem dle instrukcí, které vám přijdou do mailu. Platba se krásně spáruje a označí se jako uhrazena. Platbu potřebujeme mít na účtě 24 hodin před začátkem lekce.

STORNO podmínky:

Lekci můžete zrušit nejpozději 10 hodin před začátkem lekce prostřednictvím sms (603357645), nebo mailem. V rezervaci už ji nezrušíte, protože už ji budete mít zaplacenou. Nezaplacené rezervace, budeme večer před dnem uskutečnění rušit, proto prosím plaťte včas. Jen uhrazená rezervace je potvrzenou rezervací. Může se tedy stát, že více z vás nezaplatí včas, rezervaci zrušíme a zůstane jen nedostatečný počet účastnic a tím pádem se lekce zruší, ačkoli jste plánovaly přijít. Zkuste na to trochu myslet, nechceme lektory zbytečně mystifikovat a rušit jim lekce na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení.

DOUFÁM, ŽE VÁM TANEČNÍMI LEKCEMI UDĚLÁME RADOST. SNAŽILI JSME SE VYTVOŘIT ATRAKTIVNÍ PROGRAM.

Lekce latinskoamerických a karibských tanců bez tanečních partnerů – proto SOLOVKY

Primárně jsou určeny absolventkám 

  • čtvrtečních lekcí LATINA PRO ŽENY s Danielem Brašem a 
  • technických lekcí s Markem Kypúsem a Filipem Swětíkem.
  • a také všem klientkám, které si prostě chtějí zatančit.

Oproti lekcím, které probíhaly během školního roku, budou tyto lekce 90minutové. Čtvrteční termín zůstává. Lekce latinskoamerické budou zčásti technické a zčásti choreografické. 

Cena za lekci úměrně času stoupne na 300 KČ.

Předpokládá se, že návštěvnice těchto lekcí už znají základy latinskoamerických resp. karibských tanců.


PODPOŘTE NÁS VAŠÍ NÁVŠTĚVOU BĚHEM "OKURKOVÉ PRÁZDNINOVÉ SEZÓNY". Nájem a účty za energie prázdniny nemají :-(