POPRVÉ PRO - AM

Co je PRO-AM?

Jde o taneční lekce v páru s profesionálními tanečními partnery, kteří jsou pro tyto lekce nasmlouvaní.

Co vás čeká o prázdninách?

Připraveny jsou dvouhodinové workshopy během kterých si "pohrajete" vždy se dvěma latinskoamerickými, standardními, či karibskými tanci (dle vašeho výběru).

Workshopy jsou určený pro ÚPLNÉ ZAČÁTEČNICE, budete se učit opravdu základní kroky. 

Naučíte se pár základních kroků a budete se tancem bavit.

Workshopy standardních (zkratka STT) a latinskoamerických (zkratka LAT) jsou naplánovány na verzi dvě dámy na jednoho profesionálního tanečníka, u kterého se pravidelně střídají. Během semináře se prostřídáte u všech tanečníků, kteří na workshopu budou přítomni. Tento systém řídí hlavní lektor. U karibských tanců se uchylujeme k verzi 3 na 1, protože partnerů nemáme dostatek.

Bez obav. Jde o vyzkoušený systém, který skvěle funguje tak, aby všechny uspokojit a workshop byl přehledný.

Vypsané workshopy nejsou nijak navazující, můžete si vybrat podle termínů, či podle tanců.

Od září pak budeme otevírat navazující kurzy, které naopak nejsou v prodeji po jednotlivých termínech, je nutné je zakoupit jako balíček, protože jednotlivé lekce se doplňují, navazují a je lepší (zejména u těž začátečnických) absolvovat je vcelku.

SNAŽÍME SE KLIENTKÁM PŘIPRAVIT TEN NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK Z TANCE. CHCEME, ABYSTE SI TANEC ZAMILOVALY. 

TERMÍNY A TÉMATA:

STANDARDNÍ TANCE (STT)

3. 7. / 18:30-20:40 / WALTZ + QUICKSTEP / REZERVACE ZDE

31. 7. / 18:30-20:40 / TANGO + VALČÍK  / REZERVACE ZDE

LATINSKOAMERICKÉ TANCE (LAT)

17. 7. / 18:30-20:40 / SAMBA + CHA CHA  / REZERVACE ZDE

24. 7. / 18:30-20:40 / RUMBA + JIVE  / REZERVACE ZDE

14. 8. / 18:30-20:40 / SAMBA + RUMBA  / REZERVACE ZDE

KARIBSKÉ TANCE (SALSA + BACHATA)

10. 7. / 18:30-20:40 / SALSA + BACHATA  / REZERVACE ZDE

21. 8. / 18:30-20:40 / SALSA + BACHATA  / REZERVACE ZDE

REZERVACE A PLATBY

  • Přihlášení není možné bez registrace v rezervačním systému, není to nic složitého a my opravdu potřebujeme na vás všechny kontakty. Když dochází ke změnám, potřebujeme s vámi komunikovat. Klienty nikdy neobtěžujeme zbytečně. Uvádějte mail, který opravdu používáte, ať se pak k vám dostanou informace.
  • Přihlašujte se na lekce VČAS a dlouho neváhejte, protože když uvidíme, že o vypsaný termín jevíte minimální zájem, ZRUŠÍME HO, aby i partneři měli možnost prázdninový čas využít jinak a netahám je dlouho za fusekli. Pak se budete tlouct do hlavy, že jste chtěly přijít a už je lekce zrušená.
  • Po přihlášení je třeba provést platbu předem převodem nejpozději 48 hodin před začátkem workshopu (připsáno na našem účtu). Platbu proveďte dle instrukcí v rezervačním systému (po přihlášení obdržíte email s pokyny k platbě s variabilním symbolem) – platba se pak sama spáruje a dostanete potvrzení.
  • Storno podmínky: max 48 hodin před začátkem možnost odhlášení s finanční vratkou, poté už jde o 100% storno. Musíme být přísní, partnery zaplatit musíme.
  • CENA lekce, kterou vidíte v rezervačním systému - 800 KČ, platí pouze pro platbu předem převodem dle podmínek viz výše. Při přihlášení a platbě po termínu, či až na místě (přihlášení je pak už možné jen telefonicky, nebo mailem) se částka navyšuje o 20%.

Chcete vidět, jak to děláme?

Koukněte na náš FB profil nebo YOU TUBE kanál.