Chcete tančit bez partnera?

Můžete tančit sami

Lekce latinskoamerických tanců pro jednotlivce nejsou ojedinělou záležitostí tanečních studií. Dámy tančí rády, pánové ne. Jsou tři možnosti, jak se s tím poprat.

První je NETANČIT, což nedoporučuji, je to jako cokoli, co v sobě držíte a ono to chce ven. Druhá možnost je PRO-AM, což jsou lekce s profi tanečními partnery, které u nás také nabízíme.

A třetí možnost je "vybodnout se na chlapy" a tančit sama, což je také možné, ačkoli se to nezdá.

Latin for Fun

Tohle si fakt zamilujete

Martin u nás už pátým rokem učí tyto lekce latiny pro jednotlivce. Je jedním z prvních, kteří stáli u zrodu našeho studia. Loni se s námi na chvíli rozloučil, protože přijak účast ve Stardance po boku Gabriely Koukalové, ale už ho máme zase zpět

Nemusíte umět tančit, ale musíte CHTÍT tančit!!! Nehodláme z vás vychovávat mistry světa. Našim cílem je přichystat vám program, který vám vyčistí hlavu a budete se na něj těšit.

Jde o 60minutové taneční lekce (samba, chacha, rumba, paso doble, jive) upravené pro tanec bez partnera.

Téma si určuje lektor.

Nabízíme zvýhodněnou bodovou permanentku na 10 lekcí za 1100,-, která má platnost 3 měsíce.

Rezervaci na lekce provádějte přímo ZDE.

Bohužel, vzhledem ke Covidové krizi volnočasových aktivit, zatím lekce v rezervačním systému nevypisujeme, abyste pak nebyly zklamané, že se lekce ruší, ale jejich pravidelný den je ČTVRTEK  a čas 18:00. Toto se určitě měnit nebude.

LATINO LIGHT

pohodová lehká salsa a bachata

Lekce SALSA light se věnují karibským tancům SALSA, BACHATA ... Tyto tance jsou hodně "free", bez zásadních pravidel techniky kroků, my tomu říkáme "jdeme si jen tak potančat". Kroky jsou jednoduché, často se opakují, nejde o složité a náročné variace. Takže pokud chcete tančit jen tak a myslíte si, že tanec nezvládnete, toto je forma, kterou určitě zvládnete bez jakéhokoli stresu.

Lekce mohou navštěvovat jak ženy, tak muži, ale tančíme jako jednotlivci. 

Salsu jsme začali učit jen proto, abychom vyhověli požadavkům klientek. Začalo jich chodit na lekce poskrovnu, přesto jsme lekce pro tyto věrné "salsistky" pořádali. Dnes se nám dámy jen taktak vejdou do sálu. Dělá nám to radost, zejména lektorovi Markovi, který se salsy tak svědomitě ujal, sekundovat mu bude na střídačku Daniel Braš.

Tuto lekci jsme se rozhodli obohatit o latinskoamerické tance, sambu a chachu.

Lekce stojí 140,-, zvýhodněná permanentka na 10 lekcí vás vyjde na 1100,-

Rezervaci na lekce provádějte ZDE.

Bohužel, vzhledem ke Covidové krizi volnočasových aktivit, zatím lekce v rezervačním systému nevypisujeme, abyste pak nebyly zklamané, že se lekce ruší, ale jejich pravidelný den je PONDĚLÍ a čas 19:00. 

Technika v latinskoamerických tancích pro pokročilé

Pro ty, kdo už tanec bere vážně

Techniku v latině nás vesměs učí muži. Nabízíme možnost, jak se k tanci postavit po žensku. Jde o něco jiného. Na pondělním semináři nabízíme techniku kroků, nášlapů, učíme se, kdy být správně nad stojnou nohou a kdy zabrat. Tohle opravdu potřebujeme. Ale potřebujeme taky u toho vypadat jako tanečnice. A o to se postará mistryně ČR v latinskoamerických tancích Sabina Karásková. Jedna klientka poznamenala, že na Sabku jde jako do kina :-). Jen pohled na ni vám ukáže, jak může být tanec krásný.

Seminář je vhodný spíše pro pokročilé, kteří se chtějí v latině rozvíjet tou správnou cestou.

Cena: 150,-

Rezervaci provádějte přímo v rezervačním systému.

Bohužel, vzhledem ke Covidové krizi volnočasových aktivit, zatím lekce v rezervačním systému nevypisujeme, abyste pak nebyly zklamané, že se lekce ruší, ale jejich pravidelný den je ÚTERÝ a čas 18:00. 

Technika v latinskoamerických tancích pro začátečníky

Už jste přišli na to, že umět kroky neznamená umět tančit?

Seminář pod vedením Radima Vysloužila je zaměřený zejména na techniku v latině. Je určený pro všechny, kteří se tanci aktivně věnují a chtějí se nadále zlepšovat. Při semináři se nezaměřujeme na atraktivitu variací, ale hlavně na správné technické zvládnutí základních a rozšířených figur, souhry práce celého těla a v neposlední řadě zrychlování práce nohou. Jednoduše, kdo už latině propadl, patří rozhodně kromě jiného také do kategorie "seminárníků." A bohužel, většina z nás se teprve učí "chodit", učíme se chodit některé už 2-3 roky a stále na tom pracujeme. Lekce techniky začnou od října.

Cena: 140,-

Rezervaci na jednotlivé lekce provádějte ZDE.

Bohužel, vzhledem ke Covidové krizi volnočasových aktivit, zatím lekce v rezervačním systému nevypisujeme, abyste pak nebyly zklamané, že se lekce ruší, ale jejich pravidelný den je PONDĚLÍ a čas 19:00.