SOLO LATIN DANCE

28.12.2021

Taneční lekce latinskoamerických tanců bez tanečních partnerů, tedy SOLO. Tyto lekce jsou ideální pro ty dámy, které se chtějí hlavně bavit a chtějí s tancem začít.

Jaké jsou možnosti

LATINO DANCE - pondělky v 18:00

LATIN FOR FUN - středy 18:00

LATINO DANCE

Co byste měly vědět

Tuto lekci bych nazvala "slow dancing". Ne, že by byla pomalá. Spíše klidová, bez stresů, bez velkých nároků na vás, prostě pro vaši radost a dobrý pocit.

Ne, že by ostatní naše lekce takové nebyly, ale my se hodně zaměřujeme na kvalitu výuky. Chceme dámy opravdu naučit dobře tančit. Ty, které chtějí, samozřejmě.

Jsou ale mezi námi i jiné dámy. Chtějí prostě TANČIT. Nehodlají soutěžit, nechtějí se příliš překonávat, nechtějí se deptat tím, zda položit chodidlo na vnitřní bříško nebo patu. A jsou horší, než ty ostatní? V žádném případě!!! Chtějí tančit a to je TO důležité.

Tato lekce je určena jim, protože tanec je radost, vášeň a přináší endorfiny ve velkoobchodním balení.

Lekce jsou dostupné jako OPEN CLASS, tzn. že na sebe nenavazují a tak vás ani k ničemu nezavazují.

Můžete je platit jednotlivě, nebo si pořídit bodovou permanentku (1500,-/10 lekcí/platnost 3 měsíce/kombinovatelná s lekcí Latin for Fun a Funkční kruhový trénink), nebo využít kreditovou permanentku, nebo použít Multisport kartu s doplatkem 50,-. Jak vidíte, i zde panuje volnost a svoboda. Cena za jednotlivou lekci bez použití jakékoli permanentky je 200,-

Doporučujeme se ale na lekci rezervovat a také, pokud nebudete moci přijít, je nutné zase svou rezervaci zrušit.

Vedením lekce se ujmou naše mladé lektorky. Alternovat budou Anna Slouková a Viktorie Kaszubová.

LATIN FOR FUN

OD ÚNORA 2022

Co by vás mohlo zajímat

Každý měsíc bude věnován jednomu tanci, na kterém bude lektor pracovat. Lekce v jednom měsíci budou navazovat, a to zejména proto, aby lektor mohl na sestavě pracovat déle a vy jste byly se svým výkonem více spokojené.

Kým je onen lektor?

Vaška Masaryka neznají jen znalci latinskoamerických tanců z tanečních soutěží jako finalistu MČR, ale i široká veřejnost jako partnera Moniky Absolonové nebo Kristýny Leichtové (Ivušky z Comebacku) ve dvou řadách Stardance.

Jde o velmi schopného a úspěšného trenéra profesionálních tanečních párů a také velmi charismatického muže. Jsme velmi rádi, že spolupracuje s naším studiem.

Jak může takový člověk učit tančit dámy, které s tancem teprve začínají? Protože také někdy začínal a rozumí vám. Protože učí tančit děti a ono to je v mnohém podobné. Protože je taky moc rád, když může radost z tance předávat dál.

Rezervace a ceny

Měsíční kurz (4 lekce) vás bude stát 600,-. Absence není možné nijak nahrazovat, či vracet poměrnou částku, protože jde o krátký kurz.

Můžete však, pokud dopředu víte, že některou z lekcí nebudete moci absolvovat využít rezervace jen na vybrané lekce, pak je cena za jednu lekci 200,-

Lekce sice budou navazující, ale určitě zvládnutelné i pokud se přidáte na druhou lekci.

Lekce je vhodná pro všechny dámy, které chtějí tančit, i pro začátečnice, protože budou mít dost času (celé 4 lekce), aby tanec zvládly, což v předchozím modelu, kdy se každou lekci lektor věnoval jednomu tanci, bylo poněkud uspěchané a náročné.

Při rezervaci jednotlivých lekcí je možné využít i bodovou permanentku (10 lekcí=1500,-/platnost 3 měsíce/kombinovatelná s lekcemi Latino Dance a Funkční kruhový trénink).

Při platbě Multisport kartou bude vyžadován doplatek 100,-

Kurz není možné hradit z kreditové permanentky, jednotlivé lekce ano.

Chcete začít s tancem?

Toto je cesta, která bude zábavná.

Přihlaste se na LATIN FOR FUN