SOLO LATIN DANCE

28.12.2021

Přihlášení na vybranou lekci můžete uskutečnit buď přes REZERVAČNÍ SYSTÉM nebo prostřednictvím tohoto FORMULÁŘE.

Na těchto lekcích se tančí bez tanečních partnerů. Více...


LATIN technique BASIC - lekce pro mírně pokročilé klientky zabývající se technikou figur v latinskoamerických tancích / MAREK KYPÚS / ČTVRTEK 19:00 / 250,-/ jednorázová návštěva. Zvýhodnění formou bodové permanentky 2000,-/10 lekcí/3 měsíce.


FORMACE LAT SOLO - nácvik latinskoamerické choreografie pro různá vystoupení a soutěže / VIKTORIE KASZUBOVÁ / ÚTERÝ 19:00 / 200,-


LATINA PRO ŽENY - ZAČÁTEČNICE/ BASIC -  jde o lekci tance pro zábavu v latinskoamerických rytmech včetně salsy a bachaty, ale tato lekce je určena úplným začátečnicím / DANIEL BRAŠ / ČTVRTEK 19:00 / 1600,- permanentka na 10 lekcí / od 11. dubna. 

Kurzu předchází UKÁZKOVÁ LEKCE, která proběhne 4. dubna v 18:00. Tuto lekci je možné rezervovat a zaplatit jednorázově. Kurz je už podmíněn platbou permanentky.

LATINA PRO ŽENY - MÍRNĚ POKROČILÉ/ADVANCED -  jde o lekce tance pro zábavu v latinskoamerických rytmech včetně salsy a bachaty, ale tato lekce je určena mírně pokročilým klientkám, které už absolvovaly začátečnické lekce / DANIEL BRAŠ / ČTVRTEK 19:00 / 1600,- permanentka na 10 lekcí / od 4. dubna


REZERVACE LEKCÍ - tlačítkem se dostanete k přihlášení pouze prvního termínu, jinak se vždy pod příslušným dnem a hodinou v našem REZERVAČNÍM SYSTÉMU.