ProAm STT ADVANCED

27.12.2021

Tyto semináře jsou určeny pokročilejším klientkám zabývajícím se standardními tanci.

Kdo lekce povede

Hlavním lektorem těchto standardních seminářů je Jakub Richtár. Ačkoli se teď Jakub věnuje profesionálně pouze latinskoamerických tancům, není to tak dávno, kdy sbíral poháry za vítězství také v tancích standardních. Dokonce je mistrem ČR v 10 tancích.

Jakub je velmi oblíbeným lektorem nejen pro své lektorské znalosti a zkušenosti, ale také pro svou nakažlivou pozitivitu. Jednoduše...lidi jsou v jeho společnosti rádi.

Chcete vědět víc?

Kdy lekce probíhají

Lekce už nějaký ten čas běží v úterky ve 20:00

Kolik lekce stojí

Během ledna budou i tyto lekci nabízeny jako OPEN CLASS, tedy jednotlivě. Za cenu 430,-/1 lekce. Od února už bude Jakub vyučovat systematicky formou kurzů. Každý měsíc jeden kurz a jeden tanec. Tyto kurzy o 4 lekcích stojí 1400,-

Pro lednové rezervace je tedy třeba mít kreditovou permanentku. Pro rezervace kurzů pak celá platba na účet 275432347/0300.

Jaký je plán

ÚNOR - WALTZ

BŘEZEN - TANGO

DUBEN - SLOWFOX

KVĚTEN - QUICKSTEP

Ještě něco chcete vědět?

Jak lekce rezervovat

Všechny lekce si můžete rezervovat jako jednotlivé lekce za 430,- v rezervačním systému, ale je třeba k tomu mít nabitou kreditovou permanentku.

  • vytvořte si registraci v rezervačním systému
  • na účet 275432347/0300 pošlete vybranou částku (500/1000/2000/3000/4000/5000) - více se dočtete právě v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY
  • na základě vaší registrace a následné platby vám bude vytvořena kreditová permanentka a vstup k rezervaci je volný

Proč tyto nezvyklé "obstrukce"?

K tomuto opatření jsme byli nuceni přistoupit pro časté odhlašování na poslední chvíli, bez storno poplatků, náklady ovšem zůstávají, partneři jsou nasmlouvaní. Děkujeme za pochopení. 

Od února do května budou probíhat již dříve zmiňované kurzy, ty jsou cenově zvýhodněné, ale pokud se chcete z některé z lekcí odhlásit, absence je bez finanční či jiné kompenzace.

Při rezervaci jednotlivých lekcí můžete svou rezervaci zrušit 48 hodin před začátkem lekce. Částka vám bude automaticky přičtena na váš kreditový účet.

Pokud je vám něco nejasné, nebo potřebujete poradit, tápete, zavolejte 603 357 645