ProAm LATIN "A, B"

28.12.2021

Lekce, či spíše semináře latinskoamerických tanců pro mírně a více pokročilé klientky. Více...

Kdo lekce povede

Na vedení lekcí se v různých časových úsecích budou podílet různé dvojice lektorů

MAREK KYPÚS + JÁJA TIETZOVÁ-SKLENÁŘOVÁ

FILIP SWĚTÍK + ANNA SWĚTÍKOVÁ

RADIM VYSLOUŽIL + ANNA SLOUKOVÁ

JAKUB RICHTÁR + VIKY KASZUBOVÁ

Kdy budou lekce probíhat?

Protože množství pokročilých klientek nám narostlo, rozhodli jsme se pořádat lekce s názvem A a B.

A - soutěžačky od levelu SILVER / 19:00                                                                                                                                                            B - absolventky kurzů od levelu SILVER + soutěžačky up to BRONZE / 20:00

Toto rozdělení je orientační, zejména pro lektory, aby věděli, koho mohou na parketě očekávat. Neznamená to, že vás budeme nějak lustrovat, kdo si kam troufne jít.

Všechny lekce budou probíhat ve ČTVRTKY. 

Co bude cílem těchto lekcí

Jednak půjde o lekce technické, jednak o choreografické, vše najdete v rezervačním systému vždy v názvu lekce. Cílem je zlepšit se jak po technické, tak po prezentační stránce, získat větší jistotu na parketě a, co je nejdůležitější, na lekcích se bavit.

Co dál chcete vědět?

Možnosti přihlašování a ceny

Lekce jsou v prodeji jednotlivě. Finančního zvýhodnění dosáhnete zakoupením kreditové permanentky ALL IN. Procentuální zvýhodnění je závislé na výšce vkladu.

Cena lekce - 430,- (pouze pokud máte kreditovou permanentku, která pokryje storno v případě vaší neúčasti).

Informace o kreditových permanentkách najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY. K tomuto kroku jsem se uchýlila po zkušenosti s nedocházením na lekce na poslední chvíli, kdy už jsou nasmlouváni taneční partneři a musí být uhrazeny náklady.

Při objednání jednotlivých lekcí je možné se odhlásit do 48 hodin před začátkem lekce a částka vám bude automaticky opět přičtena na váš kredit a můžete jí nadále disponovat.

Při odhlášení pozdějším (méně než 48 hodin) vám bude částka z kreditu odečtena, ačkoli se lekce nezúčastníte.

Toto je plošné opatření. Před odhlášením (týká se rezervací jednotlivých lekcí), můžete studio zkusit kontaktovat, pracujeme na komunikační bázi, může se stát, že partner přivítá volno, v tom případě je možné uvažovat o vratce. Podmínkou ale je, že se v ten den odhlásí dvě klientky, protože, jak již víte, máme jednoho partnera na dvě klientky. Snažíme se to vždy nějak řešit, aby klientela byla spokojena, ale nemůžeme na to doplácet. Děkujeme za pochopení.