ProAm PERFORMANCE BASIC

28.12.2021

Kratičké kurzy latinskoamerických tanců pro absolventky našich výukových kurzů, nebo i pro dámy, které se latinskoamerickým tancům věnují kdekoli jinde a rády by se něco přiučily.

Kdo lekce povede

Každý měsíc bude věnován jinému tanci a jeho vedení se ujme jiná LEKTORKA.

LEDEN - JIVE - Ania Swětíková

ÚNOR - SAMBA - Jája Tietzová-Sklenářová

BŘEZEN - RUMBA - Anička Slouková

DUBEN - CHACHA - Viky Kaszubová

Co bude cílem těchto lekcí

Dámy se budou věnovat vždy jednomu tanci a budou se snažit dostat z vás všechno, co v sobě máte. Cílem je přivést vaše sestavy k dokonalosti.

Lektorky se trošku začnou chovat jako trenérky. Pracovat s myšlenkou, že chtějí z vás mít lepší tanečnice. Tzn. kapku větší přísnost. Když uvidí, že vám to nejde, tak vám prostě nebudou tvrdit, že vám to jde. To je motivační v BRONZE kurzu. Teď už je třeba přitvrdit, protože to, že jste stále tady, znamená, že chcete umět více. 

Nelekejte se. Neříkáme tomu TEROR 😊 

Vede nás k tomu zkušenost z pár soutěží, kterých jsme se v poslední době zúčastnily. Viděla jsem tam dámy na stejné výkonnostní úrovni jako jste vy. Tvářily se ale, jako by na parketě vyrostly, uměly to prodat. Chápu, že jsou mezi vámi takové (nebo spíš většina), která nic "prodávat" nechce. Jenže vy to prodáte samy sobě. Pokud je ta prezentace energická a dotažená, jak se říká "má drive" je to i více endorfinů a tedy uspokojení pro vás. Taky více potu, takže kila dolů. Samá pozitiva :-)

Rádi bychom vám prostřednictvím těch nejlepších tanečnic, jaké si můžeme přát, pomohli svůj tanec milovat.

Co dál chcete vědět?

Obsah lekcí

Dámy s vámi proberou všechny základní figury z našich sestav (BRONZE/SILVER/GOLD) a naučí vás prezentovat tyto sestavy tak, aby...viz výše.

Možnosti přihlašování a ceny

Kurzíky zahrnují jen 3 lekce, takže musíte trochu častěji sledovat, zda jste či nejste přihlášené, rychle to uteče.

Kurz můžete zaplatit buď celý - 1100,-, za zvýhodněnou cenu (převodem na 275432347/0300 před začátkem první lekce), nebo si objednávat jednotlivé lekce - 430,- (pouze pokud máte kreditovou permanentku, která pokryje storno v případě vaší neúčasti).

Informace o kreditových permanentkách najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY. K tomuto kroku jsem se uchýlila po zkušenosti s nedocházením na lekce na poslední chvíli, kdy už jsou nasmlouváni taneční partneři a musí být uhrazeny náklady.

Při objednání celého kurzu je možné se z jednotlivých lekcí odhlásit, nicméně bez finanční náhrady.

Při objednání jednotlivých lekcí je možné se odhlásit do 48 hodin před začátkem lekce a částka vám bude automaticky opět přičtena na váš kredit a můžete jí nadále disponovat.

Při odhlášení pozdějším (méně než 48 hodin) vám bude částka z kreditu odečtena, ačkoli se lekce nezúčastníte.

Toto je plošné opatření. Před odhlášením (týká se rezervací jednotlivých lekcí), můžete studio zkusit kontaktovat, pracujeme na komunikační bázi, může se stát, že partner přivítá volno, v tom případě je možné uvažovat o vratce. Podmínkou ale je, že se v ten den odhlásí dvě klientky, protože, jak již víte, máme jednoho partnera na dvě klientky. Snažíme se to vždy nějak řešit, aby klientela byla spokojena, ale nemůžeme na to doplácet. Děkujeme za pochopení.