ProAm semináře - LATINA

28.12.2021

Lekce, či spíše semináře latinskoamerických tanců pro mírně a více pokročilé klientky. Více...

Kdo lekce povede

Na vedení lekcí se v různých časových úsecích budou podílet různí lektoři naši i externí. Aktuálního lektora najdete vždy v rezervačním systému.

Kdy budou lekce probíhat?

Všechny lekce budou probíhat ve ČTVRTKY ve 20:00. Pozor NE každý čtvrtek! Jednou až 2x v měsíci. Podrobnosti opět v rezervačním systému.

Co bude cílem těchto lekcí

Půjde zejména o lekce technické. Cílem je zlepšit se jak po technické, tak po prezentační stránce, získat větší jistotu na parketě a to vždy s partnerem, kterého si zvolíte - nedochází ke střídání partnerů (pouze ve dvojici, pokud má partner dvě partnerky).

Co dál chcete vědět?

Možnosti přihlašování a ceny

Lekce jsou v prodeji jednotlivě. Finančního zvýhodnění dosáhnete zakoupením kreditové permanentky ALL IN. Procentuální zvýhodnění je závislé na výšce vkladu.

Základní cena lekce se pohybuje od 250,- podle nasmlouvaného vedoucího lektora. Tato částka nezahrnuje partnera. Pokud jste s partnerem po celou lekci sama, připlatíte navíc 400,-. Pokud jste s partnerem dvě, připlatíte každá 300,-

Cena bude upravena podle výsledného počtu klientek na partnera. Pokud disponujete kreditovou permanentkou (ALL IN), bude vám celá částka odečtena z kreditu.

Při objednání jednotlivých lekcí je možné se odhlásit do 48 hodin před začátkem lekce a částka vám bude automaticky opět přičtena na váš kredit a můžete jí nadále disponovat.

Při odhlášení pozdějším (méně než 48 hodin) vám bude částka z kreditu odečtena, ačkoli se lekce nezúčastníte.

Toto je plošné opatření. Před odhlášením (týká se rezervací jednotlivých lekcí), můžete studio zkusit kontaktovat, pracujeme na komunikační bázi, může se stát, že partner přivítá volno, v tom případě je možné uvažovat o vratce. Podmínkou ale je, že se v ten den odhlásí dvě klientky, protože, jak již víte, máme jednoho partnera na dvě klientky. Snažíme se to vždy nějak řešit, aby klientela byla spokojena, ale nemůžeme na to doplácet. Děkujeme za pochopení.