PRO-AM jako ve STARDANCE 

28.12.2023

Ukázková lekce latinskoamerických tanců s profesionálními tanečními partnery ZDARMA, proběhne ve čtvrtek 29. února.

Ukázková lekce standardních tanců s profesionálními tanečními partnery ZDARMA, proběhne ve pondělí 1. dubna. 

Chcete si zkusit STARDANCE na vlastní kůži? Není to tedy úplně v záři reflektorů na obrazovkách televizních příjímačů, ale nemyslím, že by po tom nějaký začátečník zrovna toužil. Přesto si v příjemném prostředí našeho tanečního studia můžete zatančit s profesionálními tanečníky.

LATINSKOAMERICKÉ TANCE – čtvrtek 29.února, 18:00 (kurz začne 7.3. v 18:00) - prázdninový termín 14.3. se vynechává.

STANDARDNÍ TANCE - pondělí 1. dubna, 20:00 (kurz začne 8. 4. ve 20:00)

Ukázkové lekce ZDARMA pořádáme hlavně proto, abyste neměly pocit, že kupujete zajíce v pytli. Lekce tance ProAm (v páru s profesionálními tanečními partnery) nejsou úplně nejlevnějším koníčkem, ale výuka za to stojí. Abyste tento fakt mohly uznat, nabízíme vám možnost zahájit kurz lekcí ZDARMA a zkusit si, co to vlastně obnáší.

CO JE ProAm? Je to vlastně označení pro STARDANCE, kde jste hvězdami vy – učitelky, ženy v domácnosti, úřednice, zdravotní sestřičky… My vám do páru dodáme profesionální tanečníky, kteří jsou mladí, slušně vychovaní, umí skvěle tančit a pokud jim budete šlapat na nohy, nebudou se na vás mračit.

Výuka tance je pro vás mnohem jednodušší, když ten druhý už tančit umí a je trpělivý.

Co obnáší slovo ZDARMA?

Nečekejte záludnosti, ale nějaká pravidla máme. Po přihlášení, které JE NUTNÉ, vás poprosíme o platbu 450,- (což je částka za jednu ProAm lekci) na náš účet 275432347/0300 (do poznámky uveďte ProAm ZDARMA). Tím si své místo na lekci zajistíte (počet je omezen dle počtu dostupných profi partnerů).

Tuto zaplacenou částku vám vrátíme na místě po absolvování lekce (pokud se rozhodnete, že se vám to nelíbilo a nebudete chtít navštěvovat kurz), nebo vám ji odečteme z platby celého kurzu (6 lekcí/2300,-). To znamená, že dotančíte svou ukázkovou hodinu, přijdete na recepci, kde sdělíte, že chcete přihlásit na celý kurz (budete se učit sambu, cha-chu, rumbu a jive), dostanete vizitku s platebními údaji (nebo můžete zaplatit ihned kartou nebo hotově) zbylou částku (2300-450=1850,-/ 1 kurz) a od následujícího týdne začnete navštěvovat kurz, kde se budete učit tančit a skvěle se bavit. Pokud ovšem na lekci nedorazíte, částka vám propadne, odhlásit se s nárokem na vrácení částky můžete do 48 hodin před lekcí.

PROČ takové ZDARMA-NEZDARMA?

Protože když je něco úplně zdarma a nevložíme do toho ani korunu, často se stává, že na to zapomeneme, nebo si to prostě hodinu před začátkem rozmyslíme, protože se nám zrovna teď skvěle umývá nádobí, nebo kámoška si potřebuje povídat… Já myslím, že to znáte. A my pro vás musíme zajistit partnery, které musíme zaplatit a oni tady budou a budou čekat. Takže PROTO.

KURZ nelze rozdělovat na jednotlivé lekce, chceme začátečníkům podat komplexní výuku. Jak jste si jistě spočítaly, částka za jednu lekci v rámci kurzu (385,-) je hodně zvýhodněna oproti ceně za jednu lekci samostatnou (450,-). Tím pádem ALE pokud budete na některé z lekcí chybět, nebudete mít nárok na žádnou kompenzaci. Pokud vám nepůjde o peníze, ale o doplnění znalostí a dovedností, o které přijdete, můžete využít individuálního doučení (za poplatek).

CO NA SEBE? Co chcete, v čem se cítíte dobře. Je nám jedno, jestli jste v šatech, sukni, nebo tepláčkách, či legínách. Jde o trénink. "Načančaná" bude lekce závěrečná. Boty by vám neměly padat z nohy. Ne mohutné tenisky, ne nazouváky a vhodné nejsou ani ponožky či naboso. Ve studiu popřípadě levné latinské boty prodáváme.

PŘÍLIŠ MNOHO INFORMACÍ?

Omlouváme se, ale snažíme se obsáhnout všechno, co by vás mohlo zajímat.

Sledujte nás na FB a IG a dozvíte se, jak tady žijeme.