ProAm LAT NEWCOMER

13.08.2022

KURZ latinskoamerických tanců pro nové klientky, úplně začátky. Více...

Kdo lekce povede

Rozhodli jsme se, že vedení lekcí ponecháme dámám. Dosud vyučovali jen pánové. Ve studiu máme ale i zdatné lektorky, a je logičtější, aby dámské kroky vyučovala žena. Jednou z nich je Viktorie Kaszubová. Nebojte se, nebudete tančit v páru s ženou. K tomu budou sloužit naši profesionální taneční partneři. Lektorka vás bude učit kroky a spolu s partnery předvádět, jak má ten který tanec vypadat. Partnera tedy nechejte doma, kurz je určen jen dámám. Proč? Protože my pro vás máme profesionální partnery, kteří už tančit umí a budou vás mile motivovat, chválit a pomáhat vám. Co musíte umět? NIC. Všechno se naučíte tady. Je jedno kolik je vám let, jakou konfekční velikost nosíte, jakou práci děláte. Pokud je vašim nesplněným snem TANEC, je třeba si ho splnit. Proč? Protože život je jen jeden a strašně letí. Nikdo z nás nechce na sklonku života říct: "To jsem mohla udělat a tohle taky..." Pak už bude pozdě a vzpomínky vám nikdo nevezme.

Kdy kurz probíhá?

Kurz bude probíhat ve čtvrtky v 18:00 už od 6.10.

Kolik kurz stojí?

Kurz zahrnuje 6 lekcí a stolí 2200,-. Prosíme o zaslání zálohy 1000,- na 275432347/0300 do 29. 9. 2022. Lekce v kurzu jsou finančně zvýhodněné proti ostatním lekcím, proto není možné žádat náhradu za absence.

Více informací a přihlášení

Mnohem více se dozvíte přímo v rezervačním systému, kde se můžete i přihlásit. Nečekejte. Chcete tančit? Přijďte.

Virtuální návštěva

Chcete-li se podívat, jak to u nás vypadá, čemu se věnujeme, jakou to má u nás atmosféru, podívejte se na náš FB profil, tak jsme dost činní.