ProAm SALSA

28.12.2021

Lekce salsy s profesionálními tanečními partnery jsou oblíbeným cílem tanečnic-amatérek. Nabízíme lekce pro pokročilé i začínající klientky.

Kdo lekce povede

Vedením lekcí salsy se ujme jeden z nejlepších latinskoamerických tanečníků ČR Marek Kypús se svou partnerkou Jájou Tietzovou-Sklenářovou. Marek se v ProAm světě pohybuje od prvních kurzů pořádaných v ČR, protože kolébkou ProAm je USA. Je jedním z nejzkušenějších lektorů, který tanci zasvětil svůj život. Ač je jeho specializací výuka latinskoamerických tanců, ujal se vedení salsy s ochotou a velmi dobře. Jak lekce vypadají se můžete podívat ZDE.

Tanec Marek opravdu miluje a to je na jeho lekcích znát.  

Kdy se lekce budou konat

Pro lekce salsy jsme vyhradili čtvrtky v 19:00

Kolik lekce stojí

Cena jednotlivé lekce je 430,-, tak jako všech ProAm lekcí. Cena kurzů je 2200,-, zahrnuje 6 lekcí. Pro rezervaci jednotlivých lekcí je potřeba si zaplatit kreditovou permanentku. Informace o permanentkách najdete v rezervačním systému v sekci PERMANENTKY.

Vybranou částku je třeba zaplatit na účet 275432347/0300, my vám vytvoříme k vaší registraci kreditovou permanentku, pak můžete provádět rezervace jednotlivých lekcí.

Pro platbu kurzu použijte také náš bankovní účet, platba vám zajistí účast na všech 6 lekcích.

Kurz versus jednotlivé lekce

Cena lekcí v rámci kurzů je zvýhodněná, ale pokud na některou z lekcí nemůžete dorazit, vaše absence je bez nároku na finanční či jinou kompenzaci.

Cena samostatných lekcí je vyšší, ale dovoluje vám se z lekce odhlásit do 48 hodin před začátkem kurzu a částka vám bude opět vrácena na váš kredit k dalšímu použití. Později už to není možné, protože partneři jsou již nasmlouvaní. Po tomto čase vám částka propadne.

Co víc potřebujete vědět


Odkud čerpáme inspiraci

Naše výuka vychází z lekcí salsy, které natočil mistr ČR v latinskoamerických tancích a tanečník, kterého můžete znát ze STARDANCE, Jaroslav Kuneš. Jeho partnerkou je nikdo lepší než mistryně světa v salse Michaela Gatěková.


Jak se přihlásit

Přihlašování na lednové jednotlivé lekce provádějte v rezervačním systému pod příslušným datem (čtvrtky 19:00) - lekce jsou pro pokročilejší klientky.

Přihlašování na kurz, kde se budou kroky probírat systematicky od začátku a mohou sloužit jako příprava pro taneční soutěže (pokud budete chtít soutěžit) se přihlašujte ZDE.