LATINA PRO ŽENY

10.12.2023

Zkušební ukázková lekce ZDARMA proběhne ve čtvrtek 4. ledna v 18:00. Čtěte dále...

Od nového roku zahajujeme nový kurz latinskoamerických tanců pro úplné začátečnice, kterému předchází ukázková lekce ZDARMA.

PLATBA 200,- předem ale proběhnout musí, zároveň s přihlášením v rezervačním systému, kde se dočtete i další porobnosti. Po absolvování ukázkové lekce si buď můžete částku nechat vrátit, nebo, pokud se vám lekce bude líbit, odečteme vám tuto hodnotu z permanentky na celý kurz.

Kurz pak proběhne od 11. ledna. Permanentka na 10 lekcí je pro tento kurz nutná (1600,-). Jde o vstupovou permanentku s omezenou platností do 28. března. K dispozici máte 12 termínů pro spotřebování 10 vstupů. Pokud se budete chtít zúčastnit i dvou termínů nad limit permanentky, je to samozřejmě možné, za 200,-

Proč takové šaškárny? Asi všichni tušíte. Ze zkušeností už víme, že pokud v něčem nejsou vložené peníze, lehce si návštěvu rozmyslíme na poslední chvíli a příliš nás to nebolí. Stornovat svou účast s možností vrácení částky můžete do 48 hodin před začátkem lekce. 

Ukázková lekce je kapacitně pro 20 osob max, ale kurz pak může absolvovat jen 12 osob z kapacitních prostorových důvodů.

Jde o tancování pro RADOST, pro uvolnění, pro vypnutí z každodenního stresu, pro kondičku. Bude vás to BAVIT. Lektor Daniel Braš pro vás tančí moc rád a velmi dobře.Zaplatit můžete také pomocí QR kódu.