CASA de DANZA - karibik dance camp

CASA de DANZA - karibik dance camp

Po seriózním tanečním soustředění v létě, jsme se letos poprvé rozhodli uspořádat pobytový víkend s karibskými tanci. Něco trochu volného, méně technického, více emočního a zábavného a to pod vedením Daniela Braše.

Víkendový pobyt proběhne v termínu 20.-22.10.2023 v RS Bílá Holubice v Moravici-Mokřinkách (KARIBIK to zrovna není)

Pro pobyt je rezervována vila pro 19 osob, která nabízí naprosté soukromí. Je tam moc hezká kuchyňka se společenským prostorem pro večerní posezení. Pokoje jsou "lidovka", ale mají rekonstruované koupelny. Obvykle tam jezdí školky v přírodě, takže hotelový look to nemá. Ale je tam útulno a milo. Zhodnotili jsme s Danielem Brašem, který víkendový pobyt povede, že by to pro vaši skupinku mohlo být příjemné. Proto CASA de DANZA - taneční dům. Součástí areálu je hlavní budova s restaurací, venkovní terasou a ještě další vilky a také malá tělocvična (cca jako náš malý sál), kde budou probíhat taneční lekce. Je možné a asi pravděpodobné, že restaurace nebude otevřena, je to po sezóně a na podzim tam trošku "zdechl pes". 

CENA POBYTU - 4500,-

Co je v ceně?

UBYTOVÁNÍ - 2 noci

STRAVA - plná penze (pátek večeře-neděle oběd)

PROGRAM - 3x90 min workshop + 2x90 min večerní taneční party
V ceně nejsou individuální lekce.

Pokud máte zájem o tento pobyt, vypište prosím níže své iniciály a kontakty.

Pobyt je pouze pro 12 osob. GOOGLE formulář neumí "stopku", takže je možné, že se přihlásíte, ale budu vás muset odmítnout, předem se omlouvám.