SOLO LATIN TECHNIQUE

28.12.2021

Lekce bez partnerů, tedy SOLO,  které se zabývají technikou v latinskoamerických tancích a pomáhají vám pracovat se svým tělem. Verze pro začátečníky i pokročilé.

Kdy lekce probíhají

ZAČÁTEČNÍCI mohou navštěvovat lekce ve čtvrtky v 19:00

POKROČILÍ jsou zvyklí na pondělky také v 19:00

Kdo bude lekce vyučovat

Výuku techniky u nás ve studiu převzal Radim Vysloužil se svou partnerkou Aničkou Sloukovou finalisté MČR 2022. Pro oba je technika v tanci alfou a omegou spokojenosti a úspěchu. Baví je analyzovat své tělo při pohybu a předávat své poznatky.

LEKCE ZAČÁTEČNÍKŮ

LATIN TECHNIQUE BASIC

K čemu je tato lekce dobrá? Jde o IMPROVEMENT, tedy zlepšení, či jistotu. Lekci je vhodné absolvovat v kombinaci s ProAm lekcemi.

Na ProAm lekcích se naučíte kroky a pocítíte partnerovu oporu a pomoc, reagujete na něj. Na SOLO lekcích techniky se dozvíte, jak fungují všechny latinské principy, jak stát, jak udělat krok, jak si být jistá a na partnerovi pak "neviset", což je vidět.

Tato lekce je zaměřena na BASIC, to znamená, že je určena těm, které ještě nejsou v tanci úplně zakotvené. Nesoutěží, chodí teprve na kurzy, ale chtějí na sobě pracovat.

Lekce budou probíhat stále na malém sále, tzn., že kapacita je omezená podle dohody s lektorem (záleží na tématu) - sambová chůze se tam dělá těžko ☹.

Lekce budou probíhat jako OPEN CLASSY, nepůjde o kurzy. Proč? Protože máme zkušenost, že na lekce chodí stále titéž lidé, ať jde o kurz či ne. A protože se pak "topíme" v urgencích plateb, protože měsíc vždycky strašně rychle "uletí". Také je problém, když lektor ve čtvrtek není přítomen (onemocní, má soustředění). Náhrady se pak složitě posunují a kompenzují. Nechceme vás ale ošidit o možnosti zvýhodnění.

To může proběhnout dvěma způsoby.

Buď si zakoupíte kreditovou permanentku (zvýhodněná od 1000,-) - z té můžete platit všechny jednotlivé lekce, i pronájmy sálů (nově se naopak nemůžete rezervovat na ProAm samostatné lekce, pokud kreditku nemáte).

Další z možností je BODOVKA. Která je k zakoupení za 1500,-. Je na 10 lekcí a má platnost 3 měsíce a můžete ji použít na všechny SOLO lekce.

Podrobnosti o permanentkách najdete zde v systému v sekci PERMANENTKY.

LEKCE PRO POKROČILÉ

LATIN TECHNIQUE ADVANCED

Jde o lekci techniky bez asistence tanečních partnerů, tedy SOLO. Pro koho je lekce určena? Pro dámy, které už s latinskoamerickými tanci mají nějakou zkušenost, minimálně absolvovaný kurz ProAm Gold, či zkušenosti z jiných tanečních klubů. Je určena těm, které chtějí kvalitu svého tancování stále zlepšovat a vědí, že samo to nepřijde. 

Lekce techniky v latinskoamerických tancích bude v lednu probíhat formou jednotlivých lekcí, do MČR, abychom nemuseli dělat kompromisy při rušení lekcí, víte, jak to před mistrákem vypadá s lektory, pořád se soustředí ☹.

Od 7. února budou probíhat, jak jste byly zvyklé, tzn formou měsíčních kurzů. Kurz bude zahrnovat 3 lekce a bude se věnovat jednomu tématu. Po třech lekcích bude následovat samostatná jednotlivá lekce ProAm Latin Technique, na kterou si na pomoc vezmeme taneční partnery (ta už NENÍ součástí kurzu).

Cena kurzu je 500,- (možno zaplatit i z kreditové permanentky), cena jednotlivé lekce je 200,-. Absence na kurzu jsou bez finanční náhrady. Při rezervaci jednotlivé lekce můžete lekci zrušit do 12 hodin před začátkem a částka vám bude vrácena na kredit.