BRONZE latinskoamerické tance

16.10.2018

kurz pro úplné, ale fakt úplné začátečníky. Termín nového kurzu uveřejníme co nejdříve. Lekce jsou 60minutové. Kurz se skládá ze 14 lekcí. Lekce si nelze vybírat, jde o komplexní výuku všech základních latinskoamerických tanců - samba, chacha, rumba, paso doble a jive, jako bonus jsme zařadili i oblíbenou zábavnou salsu. Všechny tance budete procvičovat 2x. Během kurzu máte nárok na jednu kompenzaci za absenci, a to formou individuální lekce s tanečním partnerem. Podmínkou je omluva nejpozději 24 hodin před začátkem lekce.

Kurzy fungují formou 2 na 1, tzn. že máme jednoho partnera pro 2 klientky. Během lekce se pravidelně střídají. Všechny klienty se také prostřídají u všech tanečních partnerů.

Kurzy ProAm nejsou levné, nebudeme vám lhát. Náklady na lektory jsou samozřejmě mnohem vyšší než pokud navštěvujete třeba lekce zumby, kde je jeden lektor.

Co vám ale určitě zaručíme je, že se naučíte tančit (naši lektoři jsou nejlepšími tanečníky v ČR), rozhodně se budete dobře bavit, kluci vám nebudou šlapat po nových střevíčkách, poznáte spoustu stejně tanečně postižených lidí a pokud tanci podlehnete, je totiž vysoce návykový, můžete se také účastnit tanečních soutěží. Ale taky nemusíte😊.

Velmi jsme se divili, ale byli jsme samozřejmě potěšeni, že kurzy ProAm, které začaly v lednu, byly velmi rychle obsazeny.

Budeme se těšit na další partu žen a dívek, které si plní své sny a nesedí jen před televizním přenosem Stardance, ale aktivně si chtějí něco podobného vyzkoušet.

Cena kurzu: 5020,- (ve dvou splátkách)

REZERVACI na kurz provádějte ZDE.