BRONZE latinskoamerické tance

16.10.2018

úplní, ale fakt úplní začátečníci startují ve čtvrtek 12.září ve 20:00. Lekce jsou 60minutové. Kurz se skládá z 15 lekcí. Lekce si nelze vybírat, jde o komplexní výuku všech základních latinskoamerických tanců - samba, chacha, rumba, paso doble a jive, jako bonus jsme zařadili i oblíbenou zábavnou salsu. Všechny tance budete procvičovat 2x. Během kurzu máte nárok na jednu kompenzaci za absenci, a to formou individuální lekce s tanečním partnerem. Podmínkou je omluva nejpozději 24 hodin před začátkem lekce.

Kurzy fungují formou 2 na 1, tzn. že máme jednoho partnera pro 2 klientky. Během lekce se pravidelně střídají. Všechny klienty se také prostřídají u všech tanečních partnerů.

Kurzy ProAm nejsou levné, nebudeme vám lhát. Náklady na lektory jsou samozřejmě mnohem vyšší než pokud navštěvujete třeba lekce zumby, kde je jeden lektor.

Co vám ale určitě zaručíme je, že se naučíte tančit (naši lektoři jsou nejlepšími tanečníky v ČR), rozhodně se budete dobře bavit, kluci vám nebudou šlapat po nových střevíčkách, poznáte spoustu stejně tanečně postižených lidí a pokud tanci podlehnete, je totiž vysoce návykový, můžete se také účastnit tanečních soutěží. Ale taky nemusíte.

Budeme se těšit na další partu žen a dívek, které si plní své sny a nesedí jen před televizním přenosem Stardance, ale aktivně si chtějí něco podobného vyzkoušet.

Cena kurzu: 5020,- (ve dvou splátkách), zálohu 2000,- prosím zasílejte do konce července na 275432347/0300 s poznámkou BRONZE. Záloha vám zajistí místo, zatím byly kurzy vždy velmi záhy naplněny.

Co znamená zkratka PRO-AM? Tak jako v golfu jde o kombinaci páru (v golfu "flightu"), kde jeden je profesionál a druhý je amatér. V tanci to je vesměs tak, že profesionál je muž a amatér dáma. A to dáma jakéhokoli věku, barvy kůže, tanečních předpokladů, povolání, či postavy.

V tomto systému jde o jediné - CHTÍT TANČIT.

Tyto kurzy jsou pro nás tou nejhlavnější náplní. Máme spoustu zkušeností, dostatek kvalitních profesionálních tanečních partnerů a velké množství skvělých výsledků. Zní to trochu jako chlubení, ale po čtyřech letech působení našeho studia a výsledcích z tanečních PRO-AM soutěží a také z referencí dam, které u nás tančí, si to snad už můžeme dovolit takto napsat.

Každá sezóna nás motivuje pro inovace, které by měly naše služby vylepšit. Proto zařazujeme různé typy lekcí, které se v minulých kurzech neobjevily a to hlavně proto, abychom vylepšili váš pocit z každé lekce a z investovaných financí. Chceme, abyste se opravdu naučily tančit a měly z vaší snahy skvělý pocit.

Standardně jsou napočítány dvě dámy na jednoho profi partnera, pravidelně se střídají. Během lekce se všechny dámy prostřídají také se všemi tanečními partnery. Nikdo není k nikomu násilně přiřazen.

Tento systém již máme vyzkoušený a skvěle funguje.

V ceně kurzu je také pitný režim a malé ovocné občerstvení.

Profi partneři zde nejsou proto, abyste se jich obávaly. Ano, jsou to většinou jedni z nejlepších tanečníků v ČR, ale jsou to také zkušení lektoři PRO-AM, naučeni se vhodně chovat, být trpěliví, taktní, shovívaví. Moc dobře vědí, že vy se jdete hlavně bavit.

Pokud chcete shlédnout sestavy, které se budete učit, najdete zde: 

CHACHA

JIVE

PASO DOBLE

RUMBA

SAMBA

REZERVACI na kurz provádějte ZDE.